Vše, co víme o Apple Watch Series 8 a jak mohou vypadat

Očekává se, že Apple Watch Series 8 budou mít koncem roku 2022 zcela jiný design. Co můžeme očekávat? Design Apple Watch se od svého prvního uvedení v roce 2015 příliš nezměnil. Displej se rozšířil a byly přidány nové funkce, ale jen málo jiného odlišuje vnější design.

Co zatím víme?

Pro Apple Watch Series 8 lze použít nové ploché šasi, které pomůže odlišit model a sladit jej s ostatními produkty. Když byly uvedeny na trh původní Apple Watch, jejich zaoblené strany napodobovaly iPhone 6. Od té doby téměř každý produkt Apple přešel na plochý design se zaoblenými rohy a minimálními rámečky. Zvěsti ukazují, že Apple by mohl letos posunout Apple Watch na tuto novou filozofii plochého designu. Jon Prosser zpočátku mylně předpokládal, že uniklé fotografie ukazují Apple Watch Series 7, ale od té doby je zdvojnásobil a místo toho je znázornil dalším modelem.

Apple Watch Series 7 znalci považovali za minimalistické vydání, protože neobsahovalo nové zdravotní funkce a mírně rozšířilo displej. Vzhledem k tomu, že Apple má tendenci vydávat nové designy v cyklech tik-tik-tak, znamená to, že „Apple Watch Series 8“ jsou zralé na významný designový posun.

Displej pravděpodobně zůstane podobný jako u Apple Watch Series 7, se zakřiveným skleněným krytem a zaoblenými hranami. Výřezy reproduktoru a mikrofonu by mohly změnit tvar nebo velikost na základě dostupných úniků, se dvěma výřezy reproduktorů namísto jednoho.

Spolu s novým designem by mohly přijít nové zdravotní funkce, alespoň podle některých pověstí. Společnost otevřeně propaguje Apple Watch jako život zachraňující produkt, takže zvýšení zdravotních přínosů jejich vlastnictví je klíčem k jejímu úspěchu. Analytik Ming-Chi Kuo sdílel několik zpráv, které uvádějí, že Apple zkoumá teplotní senzory, ale to závisí na tom, aby algoritmus fungoval před vydáním. Integrovaný teplotní senzor by mohl varovat uživatele před abnormálními tělesnými stavy, jako je začínající horečka, než se projeví příznaky.

Apple zkoumá další zdravotní senzory, jako je nerušivé monitorování hladiny glukózy v krvi, ale to je ještě několik let od toho, aby se dostal do Apple Watch. Kromě komplikací spojených s jednáním s FDA není technologie připravena.

Zatímco ke sledování hladiny glukózy nemusí dojít dříve než v roce 2030, Mark Gurman řekl, že sledování krevního tlaku bude trvat pouhé dva až tři roky. Také navrhl , že snímání teploty nemusí dorazit do modelu 2022. I když nové Apple Watch nebudou obsahovat žádné nové senzory, Apple by mohl použít nový procesor ke zlepšení stávajících systémů. Strojové učení je nedílnou součástí sběru zdravotních dat a výkonnější procesor může být schopen extrapolovat zdravotní trendy dříve a přesněji.

Apple může svou řadu „Apple Watch Series 8“ dále odlišit až třemi velikostmi displeje a novou robustní možností. Přesný analytik dodavatelského řetězce displejů Ross Young naznačuje, že velikost displeje Apple Watch by se mohla znovu zvětšit , což by vedlo ke třem velikostním třídám. Apple Watch Series 8 mají být uvedeny na trh v září 2022, ať už přepracované nebo ne.

Předchozí článek

Apple platí zaměstnancům méně než Google nebo Microsoft

Následující článek

iOS 16 představen: nová zamykací obrazovka a hromada dalších vylepšení.

Související články
Číst více

Vítejte na novém iPhoneTips.cz

Příspěvek, který právě čtete, se mi nepíše snadno, přesto jsem se na jeho publikování těšil již několik měsíců. Proč? Určitě již tušíte odpověď – magazín iPhoneTips.cz se vrací po více jak roce opět k životu a navíc v zcela novém designu a s chutí dělat magazín pro fanoušky Apple ještě lépe.