Víkendové slevy: Tip na několik her o víkendu ve slevě!

Tento víkend se na AppStore objevilo několik her ve slevě. Protože jsme už tyto hry recenzovali, přinášíme vám upoutávky z těchto zlevněných her. Věříme, že si vyberete!

Tento víkend se na AppStore objevilo několik her ve slevě. Protože jsme už tyto hry recenzovali, přinášíme vám upoutávky z těchto zlevněných her. Věříme, že si vyberete!

Zlevnění o $1 se dočkala serie her Chop Chop. Za 0,79€ si budete moct koupit hopsačku Chop Chop Ninja (Recenze), kreslenou tenisovou hru Chop Chop Tennis (Recenze) a také Chop Chop Runner (Recenze), což je “utíkací” hra na způsob her Action Hero, nebo třeba Canabalt.

Pokud si z nějakého důvodu nevyberete žádnou hru z Chop Chop serie, určitě si stáhněte hru Splode (Recenze), která je momentálně zdarma!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rNU3g_LHDGk&feature=player_embedded#![/youtube]

146 comments
  1. S dovolením bych Vás opravil. Hra se jmenuje Splode a ne Slode 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

2XL Supercross: prvotřídní motocross na iPhone

Následující článek

Pizza Shop Mania: povedená simulace pizzerie pro iPhone

Související články

Hry pro iPhone 4: Gyroskop a Retina displej v akci! (video)

Jak jste si mohli přečíst v našem představení, nový iPhone 4 obsahuje gyroskop, což je hardwarové vylepšení pro detailnější snímání naklánění přístroje. Nikdo doposud nevěděl, co dokáží vývojáři z této nové vlastnosti iPhone 4 vytěžit, v dnešním článku ale najdete video z nových her určených pouze pro iPhone 4. Už teď je jasné, že hry pro iPhone 4 budou fantastické!

Gameloft: 4 nové hry na Unreal Engine 3 ve vývoji

Gameloft dnešním dnem oznámil spolupráci s jedním z předních herních vývojových studií a hlavně vývojářů nového Unreal Engine 3 (určeného pro iOS) - Epic Games. Zároveň oznámil, že se dočkáme prozatím čtyř her, z nihž první dvě se objeví ještě v tomto roce a zbylé až v roce příštím (2012).