Dark Nebula: máte na to koule?

Dark Nebula- Episode One je akční arkáda, v které je vaším úkolem dopravit kuličku nakláněním iPhonu do cíle v co nejkratším čase a sesbírat všechny orbity, které se v úrovni nachází. V desítce levelů, které vám hra nabízí, se setkáváte se stále složitějším prostředím. Cestu vaší kuličky tak zpomalují nejen pohyblivé překážky, ale i ostny, které vás připraví nejprve o štít a poté i o život, ale ve vyšších úrovních i skoky, střelba z kanonů a rotující větrníky.screen02

Hra má výbornou hratelnost a ovládá se nakloněním vašeho iPhone dopředu a do stran. Ovládání je tedy velmi jednoduché a není nutné, abyste zapojovali prsty. Jednotlivé levely jsou podkresleny sugestivními zvuky a atmosféru vesmírného prostředí dokresluje i podmanivá hudba v přechodech mezi levely.screen01

Jediným drobným mínusem hry je omezený počet levelů. Pokud jste však hraví a draví, ani to nijak zásadně nevadí. Jednotlivé levely jsou totiž bodovány hvězdičkami. Abyste získali zlatou, musíte nejen projít v co nejkratším čase, ale nesmíte ztratit ani jeden štít (natož pak život) a sesbírat všechny orbity, které se v levelu nachází. Jestli si tedy chcete dokázat, že na to máte koule, a jste skutečným mistrem Dark Nebula, hra vám poskytne hodiny adrenalinového hraní.screen06

Zajímavým překvapením je pak pro milovníky Matrixu závěrečný level Core, který je důkazem tvůrčího potenciálů autorů a perfektně dokresluje nelítostný svět temné hvězdy Nebula, kde přežít není vskutku jednoduché. Mrazení v zádech a neklidné spaní je na Nebule to nejmenší, co vás může potkat.

Autoři do budoucna slibují update, který bude vedle možnosti kalibrace a módu pro experty obsahovat i celosvětové žebříčky hráčů. Samozřejmě také nové úrovně, za které však bude třeba na rozdíl od bězného updatu platit. Hra stojí 0,79€ a ke stažení je na českém AppStore.

144 comments
  1. Tohle je neuvěřitelně dobře zpracovaná hra, už se těším na její pokračování, protože tohle jsem dohrál jedním dechem.

  2. Tohle je neuvěřitelně dobře zpracovaná hra, už se těším na její pokračování, protože tohle jsem dohrál jedním dechem.

  3. Tohle je neuvěřitelně dobře zpracovaná hra, už se těším na její pokračování, protože tohle jsem dohrál jedním dechem.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Hry: videa z nejlepších novinek na AppStore

Následující článek

Tumble Jumble: zajímavá hra podobná Tetrisu

Související články