Víkendové novinky: uniklý kryt iPhone 5 a zpívající Steve Jobs

Představení nového iPhonu 5 (nebo Nano?) tu máme již za pár měsíců a rojení spekulací se nyní po uvedení iPadu 2 přeorientovává právě na nový jablečný telefon.

Představení nového iPhonu 5 (nebo Nano?) tu máme již za pár měsíců a rojení spekulací se nyní po uvedení iPadu 2 přeorientovává právě na nový jablečný telefon.

Údajný kryt iPhone 5

Podle fotografie od serveru Phonearena.com by nová verze iPhonu měla mít větší úhlopříčku displeje při stejných rozměrech telefonu. Navzdory různým spekulacím by klasický Home Button měl zůstat na svém místě i nadále.

Uvidíme, zdali se jedná o opravdovou část předního krytu nového iPhonu, nebo jen o nějakou napodobeninu. Podle našeho názoru displej zůstane stejně velký a totožný jako “Retina” displej v iPhone 4, pouze se upraví parametry telefonu. Co tipujete vy?

Zpívající Steve Jobs

Pro uvolnění jsme pro vás našli na internetu čerstvé video, ve kterém Steve Jobs “zpívá” píseň o nově představeném Apple produktu iPadu 2. Vysoké populárnosti, které se dostavilo tomuto vtipnému videu pravděpodobně nedosáhne, avšak nápad o pozpěvování nových vlastností u čerstvě představovaných produktů  pobaví také. 😎

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O3aHCZqUvfo[/youtube]

6 comments
  1. Vzhledem k tomu, že fotografie toho předního panelu (nikoliv krytu!) je venku už asi 2 týdny, tak bych to moc za novinku nepovažoval…

  2. bylo jedině dobře kdyby se konečně ten poměrně “malý” displej zvětšil, myslím že by to nebylo vůbec na škodu spíš naopak 🙂

  3. Ahoj. A co kdyz velikost displeje zustane stejna (jako je na iP4) a zmensi se velikost telefonu? Co myslite?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Keynote: shlédněte celou poslední keynote o iPadu 2 a iOS 4.3

Následující článek

BlackBerry Messenger: objeví se i na iOS?

Související články

Apple: má veľmi veľa penazí, kam ich Steve Jobs investuje?

Nie je žiadnym tajomstvom, že Applu sa v poslednej dobe darí viac než dobre. Nedávno však samotný Steve Jobs prezradil, že finančná zásoba Applu je natoľko obrovská, že by ju bolo vhodné niekam investovať. Ako už iste tušíte, takmer s istotou pôjde o niečo obrovské. Apple má totiž momentálne pripravených neuveriteľných 51 miliárd dolárov, ktoré môžu okamžite investovať.