Víkendové novinky: uniklý kryt iPhone 5 a zpívající Steve Jobs

Představení nového iPhonu 5 (nebo Nano?) tu máme již za pár měsíců a rojení spekulací se nyní po uvedení iPadu 2 přeorientovává právě na nový jablečný telefon.

Představení nového iPhonu 5 (nebo Nano?) tu máme již za pár měsíců a rojení spekulací se nyní po uvedení iPadu 2 přeorientovává právě na nový jablečný telefon.

Údajný kryt iPhone 5

Podle fotografie od serveru Phonearena.com by nová verze iPhonu měla mít větší úhlopříčku displeje při stejných rozměrech telefonu. Navzdory různým spekulacím by klasický Home Button měl zůstat na svém místě i nadále.

Uvidíme, zdali se jedná o opravdovou část předního krytu nového iPhonu, nebo jen o nějakou napodobeninu. Podle našeho názoru displej zůstane stejně velký a totožný jako “Retina” displej v iPhone 4, pouze se upraví parametry telefonu. Co tipujete vy?

Zpívající Steve Jobs

Pro uvolnění jsme pro vás našli na internetu čerstvé video, ve kterém Steve Jobs “zpívá” píseň o nově představeném Apple produktu iPadu 2. Vysoké populárnosti, které se dostavilo tomuto vtipnému videu pravděpodobně nedosáhne, avšak nápad o pozpěvování nových vlastností u čerstvě představovaných produktů  pobaví také. 😎

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O3aHCZqUvfo[/youtube]

6 comments
  1. Vzhledem k tomu, že fotografie toho předního panelu (nikoliv krytu!) je venku už asi 2 týdny, tak bych to moc za novinku nepovažoval…

  2. bylo jedině dobře kdyby se konečně ten poměrně “malý” displej zvětšil, myslím že by to nebylo vůbec na škodu spíš naopak 🙂

  3. Ahoj. A co kdyz velikost displeje zustane stejna (jako je na iP4) a zmensi se velikost telefonu? Co myslite?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Keynote: shlédněte celou poslední keynote o iPadu 2 a iOS 4.3

Následující článek

BlackBerry Messenger: objeví se i na iOS?

Související články

iPad hry: výběr těch nejlepších her pro iPad

V uplynulých dnech je o iPadu hodně slyšet. Nevím, zda je to dokonalým marketingem, parádním designem, fascinujícím interfacem, přijatelnou cenou, nebo třeba skvělým uměním Steva Jobse prezentovat nové výrobky, ale Applu se opět povedlo jejich nový produkt dokonale prodat (více o prodeji iPadu zde). Abych řekl pravdu, já osobně iPadu až tolik nevěřil a jeho koupi jsem neplánoval, ale po shlédnutí videí z hraní her měním názor - tuto dokonalou herní konzoly prostě musím mít!

Apple iPhone 4: kompletní informace o novém iPhone!

Apple uvedl dlouho očekávaný iPhone 4. Novinek Steve Jobs představil několik. Asi největší ovace zaslouží nový 3,5" ISP displej s rozlišením 960×640. V novém iPhone se ukrývá ďábelsky rychlý procesor Apple A4, který známe z iPadu. Vylepšený je také fotoaparát, který kromě 5Mpx fotografií, dokaže zaznamenat také video v HD rozlišení 720p. Všechny důležité novinky o Apple iPhone 4 najdete v tomto článku!