Víkendové novinky: uniklý kryt iPhone 5 a zpívající Steve Jobs

Představení nového iPhonu 5 (nebo Nano?) tu máme již za pár měsíců a rojení spekulací se nyní po uvedení iPadu 2 přeorientovává právě na nový jablečný telefon.

Představení nového iPhonu 5 (nebo Nano?) tu máme již za pár měsíců a rojení spekulací se nyní po uvedení iPadu 2 přeorientovává právě na nový jablečný telefon.

Údajný kryt iPhone 5

Podle fotografie od serveru Phonearena.com by nová verze iPhonu měla mít větší úhlopříčku displeje při stejných rozměrech telefonu. Navzdory různým spekulacím by klasický Home Button měl zůstat na svém místě i nadále.

Uvidíme, zdali se jedná o opravdovou část předního krytu nového iPhonu, nebo jen o nějakou napodobeninu. Podle našeho názoru displej zůstane stejně velký a totožný jako “Retina” displej v iPhone 4, pouze se upraví parametry telefonu. Co tipujete vy?

Zpívající Steve Jobs

Pro uvolnění jsme pro vás našli na internetu čerstvé video, ve kterém Steve Jobs “zpívá” píseň o nově představeném Apple produktu iPadu 2. Vysoké populárnosti, které se dostavilo tomuto vtipnému videu pravděpodobně nedosáhne, avšak nápad o pozpěvování nových vlastností u čerstvě představovaných produktů  pobaví také. 😎

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O3aHCZqUvfo[/youtube]

6 comments
  1. Vzhledem k tomu, že fotografie toho předního panelu (nikoliv krytu!) je venku už asi 2 týdny, tak bych to moc za novinku nepovažoval…

  2. bylo jedině dobře kdyby se konečně ten poměrně “malý” displej zvětšil, myslím že by to nebylo vůbec na škodu spíš naopak 🙂

  3. Ahoj. A co kdyz velikost displeje zustane stejna (jako je na iP4) a zmensi se velikost telefonu? Co myslite?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Keynote: shlédněte celou poslední keynote o iPadu 2 a iOS 4.3

Následující článek

BlackBerry Messenger: objeví se i na iOS?

Související články

BannerDisable: aby vás iPhone nerušil

Dost možná se občas dostanete do situace, kdy nechcete být rušeni neustálým vibrováním iPhonu při každém upozornění na novou SMS, další kolo v Draw Something nebo třeba zprávu z Facebooku, avšak stále chcete být na příjmu pro případné telefonáty.