Gorillaz: nové album vytvořené převážně na iPadu je venku

Reklama od na Applu, ve které se hlásá “iPad is musical” dostala opět za pravdu a to od hudební kapely Gorillaz. Jejich nové album The Fall bylo z velké části vytvořeno na iPadu.

Reklama od  Applu, ve které se hlásá “iPad is musical” dostala opět za pravdu a to od hudební kapely Gorillaz. Jejich nové album The Fall bylo z velké části vytvořeno na iPadu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SAeUwuUGSaM[/youtube]

Všechny písně byly převážně vytvořeny pomocí iPadu s podporou dalších několika nástrojů. Nahrány byly během 32 dnů při turné po Severní Americe. Výčet použitých aplikací máte zde:

Speak It! / SoundyThingie / Mugician / Solo Synth / Synth / Funk Box / Gliss / AmpliTube / Xenon / iElectribe / BS-16i / M3000 HD / Cleartune / iOrgel HD / Olsynth / StudioMiniXI / BassLine / Harmonizer / Dub Siren Pro / Moog Filatron

Album si navíc můžete poslechnout na této stránce. Pokud jste fanoušky Gorillaz nebo máte rádi elektronickou hudbu, The Fall za poslech určitě stojí.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Stenches: schovejte se do zákopu podruhé, tentokrát před zombie

Následující článek

Trucks and Skulls: Brutální Angry Birds na kolech (videorecenze)

Související články

iPhone 4: destrukce novinky od Apple neznají konce

Spousta lidí je ohromena z nových vlastností a funkcí nového iPhone 4, ale jsou i tací, kteří musejí splnit své násilnické choutky a zničit nový iPhone 4 co nejbrutálněji. Po reklamě na mixér tu máme další destrukce nového iPhonu, mrkněte se na ně a zamáčkněte slzu! :D

Soutěž: vyhrajte ochranné folie ScreenShield v hodnotě 3.500 Kč

Ochranné folie pro displeje iPhonů a iPadů jsou poslední dobou velice oblíbené. Není se čemu divit, dotykové displeje můžete relativně snadno poškrábat, čemuž ScreenShield snadno zabrání. Ve spolupráci s firmou SkinZone jsme pro vás připravili soutěž, která nezabere více než 1 minutu vašeho času! Šanci vyhrát jednu z celkem šesti folií pro iPhone a iPad má přitom opravdu každý!