Gorillaz: nové album vytvořené převážně na iPadu je venku

Reklama od na Applu, ve které se hlásá “iPad is musical” dostala opět za pravdu a to od hudební kapely Gorillaz. Jejich nové album The Fall bylo z velké části vytvořeno na iPadu.

Reklama od  Applu, ve které se hlásá “iPad is musical” dostala opět za pravdu a to od hudební kapely Gorillaz. Jejich nové album The Fall bylo z velké části vytvořeno na iPadu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SAeUwuUGSaM[/youtube]

Všechny písně byly převážně vytvořeny pomocí iPadu s podporou dalších několika nástrojů. Nahrány byly během 32 dnů při turné po Severní Americe. Výčet použitých aplikací máte zde:

Speak It! / SoundyThingie / Mugician / Solo Synth / Synth / Funk Box / Gliss / AmpliTube / Xenon / iElectribe / BS-16i / M3000 HD / Cleartune / iOrgel HD / Olsynth / StudioMiniXI / BassLine / Harmonizer / Dub Siren Pro / Moog Filatron

Album si navíc můžete poslechnout na této stránce. Pokud jste fanoušky Gorillaz nebo máte rádi elektronickou hudbu, The Fall za poslech určitě stojí.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Stenches: schovejte se do zákopu podruhé, tentokrát před zombie

Následující článek

Trucks and Skulls: Brutální Angry Birds na kolech (videorecenze)

Související články

Apple keynote: video záznam z představení iPhone 5

Jak jistě víte i díky našemu textovému přepisu, včera proběhla v San Franciscu tisková konference, chcete-li keynote, která odhalila nový iPhone 5, inovovanou řadu iPodů nano a touch, připomněla vychytávky iOS6 a ukázala nové iTunes. Na celou tuto keynote se můžete podívat nyní z pohodlí domova.

Samsung i9000 Galaxy S: ztrácí signál, nikoho to ale nezajímá!

Poslední týdny všechny servery píšící (nejen) o Apple masírují své čtenáře články o problémech se signálem iPhone 4. Je to proto, že iPhone je nejprodávanější telefon na světě a tyto články jsou pochopitelně hodně čtené. Napadlo vás ale, že podobným (a mnohdy větším) problémem trpí i jiné telefony? Ano, dokonce i (ne)úspěšná kopie iPhone od Samsungu, model Galaxy S. Jeho problém se signálem je o dost výraznější než u iPhone 4, přesto o této skutečnosti veřejnost žádné české internetové média neinformují. Rozhodli jsme se to změnit!