Uživatelé Androidů masivně odchází k Applu

Android a Apple jsou dvěma největšími soupeři ve světě telefonů a jak se zdá, Apple má stále více navrch. V Applu se pravidelně měří prodeje produktů a každé čtvrtletí je překonáván rekord v počtu prodaných zařízení. Tim Cook přišel se zprávou, která by mohla řadě věrných Adroiďáků vyrazit dech.

Zisk a průzkumy 4. čtvrtletí ukazují, že 30% nově koupených iPhonů mají na svědomí uživatelé Androidu, kterým se více zalíbily produkty od Applu. Pro celý Apple je to skvělá zpráva, byl překonán další rekord, který naznačuje, že společnost postupuje tou nejlepší cestou. O rekord se postaraly zejména telefony iPhone 6 a 6 Plus. Jedná se o největší změnu za poslední 3 roky, proč ovšem uživatelé tak masivně opouští Android?

Důvod je prostý, zatímco jsou smartphony nabízeny v široké nabídce mnoha výrobců za různé ceny, Apple se snaží neustále zdokonalovat produkt, který už všichni znají. Neustále modernizuje softwarovou i hardwarovou stránku iPhonů, které mají dokonalé 3D dotykové funkce, vysoce kvalitní fotoaparát a vysoce kvalitní software. Na světě je zhruba 1 miliarda uživatelů Androidů a zdá se, že počet lidí, kteří přecházejí z Androidu na iOS, se bude stále zvyšovat.

Software pro snadnější přechod

Je to neuvěřitelné, ale Apple se postaral o vznik Android aplikace a ne ledajaké. Aplikace Move to iOS je doslova vytvořená pro uživatele, kteří se chystají přestoupit od smartphonů k iPhonům a chtějí bezpečně přenést všechna data z telefonu. S aplikací přenesou data jako emaily, kontakty, hudbu, filmy a vše ostatní.

Předchozí článek

Mé první dojmy z nového iPhonu 6S.

Následující článek

Na YouTube se objevily nové reklamy od Applu.

Související články

Duke Nukem 3D: legenda na AppStore!

Legendární Duke si to po tolika letech namířil i na iPhone! Duka není moc třeba představovat proto v článku naleznete jen gameplay video ale ihned až se dostanu domů vám zprostředkuji dojmy ale nyní neváhejte, Duke se nyníé na jediný den prodává za 2,39€ a už několik hodin uběhlo!