Uživatelé Androidů masivně odchází k Applu

Android a Apple jsou dvěma největšími soupeři ve světě telefonů a jak se zdá, Apple má stále více navrch. V Applu se pravidelně měří prodeje produktů a každé čtvrtletí je překonáván rekord v počtu prodaných zařízení. Tim Cook přišel se zprávou, která by mohla řadě věrných Adroiďáků vyrazit dech.

Zisk a průzkumy 4. čtvrtletí ukazují, že 30% nově koupených iPhonů mají na svědomí uživatelé Androidu, kterým se více zalíbily produkty od Applu. Pro celý Apple je to skvělá zpráva, byl překonán další rekord, který naznačuje, že společnost postupuje tou nejlepší cestou. O rekord se postaraly zejména telefony iPhone 6 a 6 Plus. Jedná se o největší změnu za poslední 3 roky, proč ovšem uživatelé tak masivně opouští Android?

Důvod je prostý, zatímco jsou smartphony nabízeny v široké nabídce mnoha výrobců za různé ceny, Apple se snaží neustále zdokonalovat produkt, který už všichni znají. Neustále modernizuje softwarovou i hardwarovou stránku iPhonů, které mají dokonalé 3D dotykové funkce, vysoce kvalitní fotoaparát a vysoce kvalitní software. Na světě je zhruba 1 miliarda uživatelů Androidů a zdá se, že počet lidí, kteří přecházejí z Androidu na iOS, se bude stále zvyšovat.

Software pro snadnější přechod

Je to neuvěřitelné, ale Apple se postaral o vznik Android aplikace a ne ledajaké. Aplikace Move to iOS je doslova vytvořená pro uživatele, kteří se chystají přestoupit od smartphonů k iPhonům a chtějí bezpečně přenést všechna data z telefonu. S aplikací přenesou data jako emaily, kontakty, hudbu, filmy a vše ostatní.

Previous Article

Mé první dojmy z nového iPhonu 6S.

Next Article

Na YouTube se objevily nové reklamy od Applu.

Related Posts

Spekulace: dotykový iPod Nano a dálkové ovládání nové iTV

S tím, jak se Apple Media Event přibližuje (je naplánována na 1. září), se začínají více a více rojit zůzné zvěsti a domněnky, co přesně Steve Jobs ve středu představí. Podrobněji se podíváme na dvě z nich - na dotykový displej, který se má objevit v nové generaci iPodu nano, a také na fámy okolo dálkového ovládání nové iTV, která má být poháněna iOS, tedy stejným systémem, který běží na našich iPhonech.