Na YouTube se objevily nové reklamy od Applu.

Na sociální síti YouTube dnes Apple představil tři nové reklamní spoty pro svůj iPhone 6S. Zaměřené na focení a 3D Touch, to vše s důrazem na vtip. Mimochodem. jako vždy.

V tom prvním a nejdelším představuje všechny nové vymoženosti fotoaparátu jako například rychlé pořízení selfie, přední “blesk” a živé fotky, které Vám umožní zachytit obraz dříve i později.

https://www.youtube.com/watch?v=N_r349riLEE

Další dvě videa jsou velmi vtipná a zaměřují se na bezdotykové ovládání Siri. I odpůrci tohoto velikána musí uznat, že umí dělat vtipné, výstižné a účelové reklamy. Navíc si Apple dokáže občas udělat srandu sám ze sebe a to je u jiných výrobců občas… Nemožné.

https://www.youtube.com/watch?v=oLcz6IfecaA

https://www.youtube.com/watch?v=RAK-X4qt7_E

 

 

 

 

Předchozí článek

Uživatelé Androidů masivně odchází k Applu

Následující článek

Halloween je tu! Staňte se mistrem ve sbírání sladkostí.

Související články

Apple iPad: nová televizní reklama vyzdvihuje iOS 4.2

Apple pravidelně servíruje televizní reklamy na jejich produkty, ve který se většinou zaměří na jednu vlastnost, na kterou chce potencionální zákazníky nalákat. Není tomu jinak ani v prosinci, včera odstartovala televizní kampaň na iPad s iOS 4.2. Jak si můžete všimnout na videu, řeč je především o AirPlay, AirPrint a Multitaskingu. Jak se vám reklama líbí?

Penultimate: oblíbený a podařený zápisník pro iPad

Penultimate je synonymem sešitu na iPadu. Nebo aspoň nějak tak by se dala tato aplikace charakterizovat. Když Penultimate poprvé zapnete, objeví se vám tutoriálový sešit, který vás provede ovládáním samotného programu. Pokud již máte zakoupenou nějakou aplikaci z iWork od Applu, tak tento tutoriálový postup nejspíš znáte. A podobností s iWork (zejména s Pages), je tu více. Například zobrazení sešitu v Penultimate je dost podobné těm, jako to mají Pages.

Wind OS: simulace Windows XP na vašem iPhone (aktualizace)

Wind OS je jednoduchá aplikace, která vám umožní posadit se zpět k vašemu milovanému (nenáviděnému) Windows alias PC. Po spuštění se začnou projevovat 1. Zážitky se stolními PC a to je neuvěřitelná hlučnost. Proto doporučuji ztlumit si iPhone na minimum :). Po pěkně graficky zpracovaném Nabootování se vám spustí systém a zobrazí plocha.