iTunes – 12 dní Vánoc: Apple rozdává dárky

Nová aplikace Applu pro Vánoce 2011 se objevila v AppStoru nedávno a každý den od 26. prosince do 6. ledna nabídne něco ke stažení zdarma.

iTunes – 12 Days of Christmas, je pravidelnou evropskou událostí, která se týká všech iTunes Storů. My si ji však užijeme poprvé. Nová aplikace pro Vánoce 2011 se objevila v AppStoru nedávno a každý den od 26. prosince do 6. ledna nabídne něco ke stažení zdarma.  

Stejně jako dříve bude Apple rozdávat nejenom aplikace, ale i písně, hudební videa nebo knihy.

Jak aplikaci popisuje Apple?

Vy a vaši přátelé si můžete stáhnout fantastický výběr písní, hudebních videí, aplikací a knih zadarmo. Každá nabídka bude platit 24 hodin. Získejte naši speciální aplikaci 12 Days of Chrismas, ať je pro vás přístup k vašim dárkům na cestách ještě jednodušší.

Tato speciální nabídka je platná pouze pro evropské a kanadské účty.

Poté, co si 12 Days of Christmas nainstalujete a spustíte, požádá vás o povolení push notifikací, díky nimž žádnou nabídku nepromeškáte.

Nyní aplikace pouze ukazuje, kolik dní zbývá do zprovoznění spolu s možností sdílení na Twitter a Facebook. Přesto si ji nainstalujte nyní, protože Apple v roce 2010 první dárek vydal dříve.

Ke stažení zde.

Zdroj: Cultofmac

168 comments
 1. A na co se podle minulých let můžeme napříkad těšit?:-)

 2. Bude možné aplikace stahovat i přímo z iTunes nebo potřebuji aplikaci “12 days of Christmas”. Mám momentálně nefunkční iPhone, ale i přesto bych rád nabídku využil. Díky.

  1. Přesně na tohle jsem se chtěl taky zeptat… 🙂 děkujeme za odpověď 🙂 … taky jsem momentálně bez funkční iHračky 🙁

   1. Na stránce aplikace je napsáno: Don’t have an iPhone, iPad or iPod touch? Don’t worry. Come back 26 December to download gifts from your computer.

    Překlad: Nemáte iPhone, iPad nebo iPod touch? Nebojte. Vraťte se 26.12. pro stažení dárku do vašeho počítače.

 3. Mně se ta aplikace na iPhone nezobrazuje…Jak je to možný?

 4. Bohužel pro (můj) iPhone 3G to nelze použít 🙁

  1. Musíš mít nainstalovaný nejnovější softvare!!!!

  1. Štěpa Andrle
   čti pozorněji, nahoře je psané kde – Appstore je to tajné místo, kde je ke stažení ona aplikace 12 Days of Chrismas

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Grand Central Terminal: Apple otevítá největší Store na světě

Následující článek

Firebug: funkční vývojářský nástroj v mobilním Safari

Související články

South Park: Tentokrát si vzal ostře do parády Apple s iPadem

South Park je animovaný seriál o 4 klucích z Colorada, kteří vidí dospělácký svět svým vlastním "dětským" pohledem. U nás se také kdysi vysílal, nyní tomu tak bohužel není, avšak dá se jednoduše zhlédnout pomocí internetu. Ti kteří ho znají ví, že je trošku peprnější a drsnější než ostatní animované seriály. V posledních řadách se South Park strefuje do aktuálních témat a problémů a opravdu ostrými parodiemi vyvolává rozruch. A protože začíná čerstvá patnáctá řada, koho jiného sejmout v prvním dílu, než samotný Apple.