iphone 13 fotoaparáty

Únik obalu iPhone 13 odhalil, o kolik se zvětší fotoaparát

Na podzim nás čeká jako každý rok představení nové řady iPhone 13. Největší úniky jsme shrnuli v tomto článku, tak se nezapomeňte podívat.

Tentokrát se novinářům dostala do rukou fotka obalu, který má být údajně vytvořen pro nadcházející iPhone 13. Letos totiž neočekáváme žádné větší designové změny, jelikož ty přišly u řady iPhone 12. Přesto však obaly z loňských iPhonů nebudou pasovat a nejspíš za to bude moct razantně větší modul fotoaparátu.

iphone 13 pro kamera

Větší modul pro fotoaparáty se u nového iPhonu očekával již dříve podle uniklých schémat. Ta dává Apple některým výrobcům příslušenství dopředu, aby stihli naskladnit kompatibilní příslušenství s dostatečným předstihem. Na této fotce ale konečně vidíme, jak velký rozdíl bude mezi modulem fotoaparátu u iPhonu 12 Pro a iPhonu 13 Pro (nikoliv Pro Max verze).

Kromě většího modulu pro fotoaparáty to ale zatím nevypadá na nějakou velkou změnu v jejich složení. Změnu očekáváme zejména u ultraširoké čočky, která spolu s automatickým ostřením přinese světelnost f/1.8.

Ani výrobci však nejsou vševědoucí a občas se stane, že i oni svá první příslušenství modelují na základě úniků. Pravdu nám ukáže asi až tisková konference v září.

Zdroj: MacRumors

Předchozí článek

Apple Watch by mohly nahradit klíče i peněženku

Následující článek
ipad pro

Mini-LED displej přijde příští rok i na 11" iPad Pro.

Související články

3.000 fanoušků iPhoneTips: rozdáváme dárky za více jak 2 tisíce!

Včera iPhoneTips.cz zdodalo další metu na sociální síti Facebook a to tak, že překročilo hranici 3.000 fanoušků!. Komunitu tvoří nejen čestí a slovenští fanoušci, ale také několik majitelů iPhone žijících ve Velké Británii, USA, nebo třeba Nizozemí. Všichni členové mají v oblibě značku Apple a samozřejmě také iPhoneTips, za což vám chceme poděkovat. Jak? Dáme vám vouchery na opravu iPhone za více jak 2.000 Kč!