Twitter nyní umožňuje nastavit si NFT jako profilovou fotku.

Fenomén NFT se v této době stává čím dál tím populárnější a jen málokdo o něm neslyšel. Twitter tomuto jde naproti a vlastníkům NFT umožňuje nastavit si jimi vlastněné obrázky jako profilový obrázek.

Vlastníci NFT (non-fungible token) si od poloviny ledna mohou nastavit jejich obrázky jako profilovou fotku. Ta je navíc interaktivní a ostatní uživatelé tak mohou zjistit více informací o daném NFT. Po kliknutí na takovou profilovku se uživatelům zobrazí informace o vlastníkovi, o autorovi a popřípadě z jaké kolekce NFT pochází.

Jako bonus se tyto profilovky zobrazí v šestiúhelníku, aby každý jiný uživatel viděl, že jste opravdu vlastníkem.

Má to ale háček!

Na profilovku si NFT mohou nastavit pouze uživatelé, kteří si platí předplatné Twitter Blue! Ostatně jak NFT profilová fotka vypadá a funguje si můžete prohlédnout na samotném Twittervém účtu Twitter Blue. Majitelé pro nastavení této fotky musí spárovat svůj Twitter účet s peněženkou na kryptoměny, na které mají zároveň NFT registrované.

Předchozí článek

Apple už ve Francii nebude muset k iPhonům přibalovat sluchátka.

Následující článek

Na jaře Apple nejspíš představí nový iPad Air s čipem A15 a 5G.

Související články

Vyhlášení soutěže: už známe výherce docku od SONY

Jak pravděpodobně víte, v pátek jsme uspořádali soutěž o dock SONY v hodnotě téměř 4.000 Kč. Soutěže se mohl zůčastnit každý, kdo stihl napsat své iniciály do formuláře umístěného na soutěžní stránce pouze do doby, než naše fanouškovská stránka na Facabooku pokoří 10.000 fanoušků. Pro nás absolutně nečekaně získání téměř dvou tisíc nových fanoušků trvalo necelých 6 hodin, tak vaše šance na výhru byla opravdu veliká.