Twitter nyní umožňuje nastavit si NFT jako profilovou fotku.

Fenomén NFT se v této době stává čím dál tím populárnější a jen málokdo o něm neslyšel. Twitter tomuto jde naproti a vlastníkům NFT umožňuje nastavit si jimi vlastněné obrázky jako profilový obrázek.

Vlastníci NFT (non-fungible token) si od poloviny ledna mohou nastavit jejich obrázky jako profilovou fotku. Ta je navíc interaktivní a ostatní uživatelé tak mohou zjistit více informací o daném NFT. Po kliknutí na takovou profilovku se uživatelům zobrazí informace o vlastníkovi, o autorovi a popřípadě z jaké kolekce NFT pochází.

Jako bonus se tyto profilovky zobrazí v šestiúhelníku, aby každý jiný uživatel viděl, že jste opravdu vlastníkem.

Má to ale háček!

Na profilovku si NFT mohou nastavit pouze uživatelé, kteří si platí předplatné Twitter Blue! Ostatně jak NFT profilová fotka vypadá a funguje si můžete prohlédnout na samotném Twittervém účtu Twitter Blue. Majitelé pro nastavení této fotky musí spárovat svůj Twitter účet s peněženkou na kryptoměny, na které mají zároveň NFT registrované.

Předchozí článek

Apple už ve Francii nebude muset k iPhonům přibalovat sluchátka.

Následující článek

Na jaře Apple nejspíš představí nový iPad Air s čipem A15 a 5G.

Související články

Apple: nově největší výrobce smartphonů, nyní předstihl i Nokii

Applu se daří jeden úspěch za druhým. Jinak už se snad ani nedá vysvětlit, že za pouhé čtyři roky se mu podařilo se vyšplhat až na tu nejvyšší příčku v prodeji smartphonů na světě. Jeho konkurent, který byl ještě v prvním kvartálu stále na prvním místě, Nokia, se nyní potýká s finančními problémy a její prakticky jedinou nadějí je nový systém Windows Phone 7 s kódovým označením Mango.

Apple: nový hardware bude v Evropě nejspíše levnější

Pokud v blízké době plánujete nákup některého z nových Apple produktů, máme pro Vás velmi příjemnou zprávu. Apple se dle několika zdrojů rozhodl, že je čas v dobrém slova smyslu změnit mezinárodní ceny (tj. změna cen se netýká samotného USA) a zlevnit tedy nové Apple produkty. Jakousi první "vlaštovkou" by měl být právě nový MacBook Air.