TuneUp: soutěž o skvělou aplikaci pro iTunes

Soutěž o skvělý software TuneUp, který dokáže doplnit tagy a stáhnout obaly vašich alb v iTunes a to dokonce i českých alb.Tam, kde iTunes končí, začíná TuneUp!

Na problém s tagováním hudby v iTunes jsem narážel poměrně často. Z některých CD iTunes data stáhnou, ale tyto údaje jsou často špatné. Další možnost, kterou iTunes nabízí, je stahování informací přes účet na iTunes Store, ve kterém ovšem chybí česká a slovenská hudba. Je vůbec nějaká šance bezproblémově a pohodlně stahovat obrázky alb a všechny tagy? Samozřejmě – tam, kde končí iTunes, začíná TuneUp!

Evidentně nejsem jediný, kdo má problém s automatickým tagováním hudby, proto přišel na scénu program TuneUp. Tento šikovný software se po instalaci “přilepí” na pravý kraj okna iTunes a v podstatě máte vyřešeno.

Po registraci můžete začít svá alba “přetahovat” do okna TuneUp. Pod záložkou Clean najdete veškeré informace o zvoleném songu, pod Cover Art samozřejmě obrázek alba a pod záložkou Tuniverse se zobrazují další informace o hudebníkovi, jehož píseň právě posloucháte (videa na YouTube, koncerty, doporučená alba, …).

Pokud používáte stahování informací z amerického či jiného iTunes Store, tak máte smůlu u jakékoliv tuzemské hudby. Nejlepším řešením je TuneUp, který nemá žádný problém ani s českou i slovenskou hudbou. Minimálně to je dobrým důvodem pro přechod.

TuneUp si poradí i s českou a slovenskou hudbou.

Jediný problém, na který jsem zatím narazil, byl se songy z alb, která nejsou zahrnuta v 90 milionové databázi tracků (třeba proto, že máte speciální edici s pár tracky navíc). Pokud potvrdíte změny, tak se píseň vyhodí z alba a vytvoří se pro ní nové samostatné. Naštěstí můžete tyto písně spojit do jednoho alba, ale je to další zbytečná práce navíc. To je ovšem jediná chyba, na kterou jsem při používání TuneUp narazil. Díky času a práci, kterou mi tento program ušetřil, jsem ovšem ochotný něco málo upravit sám.

TuneUp můžete zkoušet poměrně dlouho také zdarma. Po vyčerpání 100 doplněných tagů a 30 stažených obalů, které máte k dispozici zdarma, máte možnost si koupit jednu ze dvou typů licencí: roční ($19.95) nebo doživotní ($29.95).

Velká soutěž o licenci TuneUp zdarma

Díky iPhoneTips.cz a TuneUpMedia máte unikátní možnost vyhrát jednu licenci skvělého softwaru TuneUp zcela zdarma.

Pro výhru v soutěži stačí být follower iPhoneTips.cz na Twitteru a vložit na svůj profil následující zprávu:

RT Vyhrajte s @iPhoneTipscz skvělou #TuneUpSoutez zde: http://tinyurl.com/yzs3y59

Šanci vyhrát má opravdu každý, takže ReTweetujte jak jen můžete. Soutěžní tweety můžete posílat do úterý 2.2.2010.

Držíme vám palce.

Sledujte iPhoneTips.cz na Twitteru!
Sledujte iPhoneTips.cz na Twitteru!

110 comments
  1. Hezké, ale jediná věc na kterou bych to použil, by bylo automatické doplnění lyrics. Na to jsem bohužel žádnej program nenašel a ani tenhle to neumí.

  2. Hezké, ale jediná věc na kterou bych to použil, by bylo automatické doplnění lyrics. Na to jsem bohužel žádnej program nenašel a ani tenhle to neumí.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

SuperApple #5: tipy a triky pro váš Mac

Následující článek

Anrufen Online: první MMORPG na iPhone

Související články