Výběr luxusních pouzder pro váš iPhone

Dnes trochu uhneme od praktičnosti a zabruslíme i k trochu elegantnějšímu zboží. iPhony už dávno nejsou jen blbůstky na telefonování a hraní her, staly se z nich také módní doplňky, které si nejen dámy rády přizpůsobí svému vkusu. Pokud jste nároční, jistě vás náš dnešní výběr potěší.

CASE-MATE KARAT

Toto pouzdro je určeno primárně pro iPhone 6/6S. Jedná se o luxusní průhledné pouzdro, ve kterém jsou zality drobné lístečky pravého růžového zlata. Pouzdro vypadá opravdu úchvatně. Eleganci však odpovídá i cena, pokud však svůj telefon opravdu milujete, tak pro vás bude těch 50 Euro jistě jen drobným výdajem.

KARAT koupíte zde

Woodline

Dřevo patří mezi nejžádanější materiály, které vypadají ve spojení s elektronikou velmi netradičně, ale zato luxusně. Výrobce tohoto skvostného pouzdra nabízí hned 4 provedení, podle druhu dřeva, nabízí se: Americká třešeň, palisandr, Zebra a americký ořech.

Woodline koupíte zde

Verge Active

Toto pouzdro je luxusní zejména svojí strukturou a možnostmi, skládá se ze 3 magnetických částí. Je možné k němu připevnit otočnou klipsnu, se kterou ho snadno připnete za opasek. Je zde vysoká ochrana proti nárazům a výrobce neváhal vybrat ty nejlepší materiály, jako jsou železo, neodym, polykarbonát a termoplastický polyuretan.

Verge Active zakoupíte zde

Rave

Toto pouzdro si jistě zamilujete a to obzvláště tehdy, pokud nechcete investovat do stojanu. Toto pouzdro je skládací, můžete si z něj několika šikovnými pohyby vytvořit stojan. Pouzdro je dostupné hned v celé škále barevných provedení a telefonu zajistí ochranu před běžnými pády a nárazy.

Rave koupíte zde

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Aplikace, se kterými se rozhodně nudit nebudete

Následující článek

Dokáže plastelína ochránit iPhone?

Související články