Anrufen Online: první MMORPG na iPhone

První online hra typu World of Warcraft (MMORPG) je už také na iPhone! Koukněte na video z této novinky, která je od včera na AppStore.

Včera se na App Store objevila novinka v podobě prvního opravdového MMORPG, nebo-li online hry alá World of Warcraft . Hra se jmenuje Anrufen Online a měla by nabízet přesně takové možnosti, jaké známe z klasických MMORPG na počítači. Hra je ke stažení zcela zdarma, má to ale háček.

Pro přístup do premium lokací je třeba mít zaplacené předplatné u provozovatele hry. Cena za aktivaci premium účetu je 12.99$ na 90 dní, což je podle mě celkem přijatelné. Bez předplacení Vás hra do oněch lokací nepustí.

Co Anrufen Online momentálně nabízí?

 • k dispozici jsou zatím dvě povolání: Knight a Wizard
 • souboje v realném čase proti monstrům i hráčům
 • party systém mezi hráči a následná kooperace např. v dungeonu
 • vyvolávání pomocníků
 • isometrický pohled
 • obrovský fantasy svět se spoustou monster zbraní a věcí

V aplikaci je ale momentálně chyba, která souvisí s jazykovým nastavením, proto pokud se Vám hra nespustí, nastavte si jazyk telefonu na Anglický nebo Ruský a spusťte hru. Až vše naběhne, můžete si jazyk zase nastavit zpět a vše by mělo fungovat v pohodě. Výrobce pracuje na odstranění této chyby.

Anrufen Online je možné stahovat v iTunes, nebo na AppStore.

Hru budeme zcela určitě dál sledovat a budeme vás o ní informovat.

10 comments
 1. suprová, chyba nezaznaména. Jen se mi občas nelíbí ovládání a menší chaos světa. Podte někdo hrát 🙂

  1. Taky to hraju, mam to dokonce i zaplacene a naprosta pecka hra lidi 🙂 Kdyztak mam nick dredd_cz a lvl 77 … Pojdte hrat taky 🙂

 2. suprová, chyba nezaznaména. Jen se mi občas nelíbí ovládání a menší chaos světa. Podte někdo hrát 🙂

  1. Taky to hraju, mam to dokonce i zaplacene a naprosta pecka hra lidi 🙂 Kdyztak mam nick dredd_cz a lvl 77 … Pojdte hrat taky 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

TuneUp: soutěž o skvělou aplikaci pro iTunes

Následující článek

iPad: první preview nového tabletu od Apple

Související články

Game Center: Prvních 18 her již integrovalo nový systém!

Včera večer vyšel update iOS 4.1 a kromě několika novinek, o kterých jsme vám již psali, pro nás Apple připravil také nový herní systém Game Center. Jedná se o přímou konkurenci herního systému OpenFeint, který díky masivní propagaci od Apple pravděpodobně hodně rychle nabere na velkém počtu uživatelů. Podívejte se na prvních 18 her, které Game Center již integrovali.

Tiki Towers: Zábavný transport opiček

Hra Tiki Towers začíná originálním příběhem. V krabici, která vypadla z letadla, je ukryto pět opiček. Vaším úkolem je v každém levelu dostat všechny do bezpečí. Okleštěte své budovatelské schopnosti a pomožte nebohým opičkám v této neotřelé hře pro iPhone a iPod Touch.