ipad air2

iPad Air 2 & iPad mini 3 k vám mohou dorazit za 2-6 dní

Pokud už se nemůžete dočkat iPadu Air 2 a iPadu mini, tak vás zřejmě potěšíme. Ředitel Applu, Tim Cook, oznámil, že jsou nyní dostupné již v předobjednávkách, kde si je mohou zajistit všichni nedočkaví příznivci této značky. Lze tak učinit přímo na stránkách Applu.

Uživatelé se tak dostanou k nejtenčím a nejvýkonnějším tabletům, které si mohou objednat už teď. Dlouho se spekulovalo ohledně dodací lhůty. Ta by se měla údajně pohybovat mezi 2-6 dny. Platí to ovšem pro rozmazlený západní trh, nebo myslel Apple i na své příznivce za Atlantikem? Samotná doba objednávky je údajně ovlivněna především požadavky uživatele. Pokud budete mít speciální nároky na barvu nebo vybavení, pochopitelně si počkáte déle.

Apple se pochopitelně připravil na to, že o nová zařízení bude veliký zájem. Znamenalo to předpřipravení všech skladů, které musí dokonale fungovat a expedovat každý přístroj přesně tak, jak chodí objednávky. Nejběžnější modely budou dokonce dopraveny mezi 2-4 dny. Neplatí to ovšem o šedém modelu se 128GB a wifi, a o iPadu Air 2, u kterého to bude 4-6 dní. Tak jako tak, jedná se jen o drobné rozdíly a dodací lhůty jsou více než luxusní i pro náročné a nedočkavé uživatele.

Pokud jste nepostřehli novinky, které Apple sdělil na tiskové konferenci, tak iPad Air 2 se může pochlubit řadou nových funkcí, jako je například nový A8X čip, který nabízí zlepšení o 40 procent výkonu procesoru, ve srovnání s původním iPad Air. Dále je to zlepšení kamery, rozšíření obrazovky Retina s novým odolnějším displejem a rychlejší WiFi. Kromě toho je u Air 2 a iPad mini 3 lépe vyřešena bezpečnost zařízení. Ceny pro zařízení se pohybují mezi 399 a 829 dolary.

Předchozí článek

7 nejlepších aplikací týdne pro skvělé odreagování

Následující článek

Zaměřeno na: Pouzdra pro vaše iPady

Související články