Swim Out – vodní arkáda, která vás nenechá uplavat

Také nesnášíte bazény narvané k prasknutí? Pokusy zaplavat si jste už vzdali, voda vás alespoň ochladila, tak se snažíte dostat ven na jednu dobře vychlazenou 12tku nebo alespoň malinovku. Co čert nechtěl – do vody se derou další a další hordy lidí a vy už pomalu ale jistě polykáte andělíčky. Ani hlavní hrdina dnešní hry Swim Out to nemá lehké. Pokaždé co zaplave jedno tempo, všichni ostatní v bazénu udělají to samé a takže namísto ostrých loktů musíte použít důvtip a strategické myšlení.

swim out hra 2

Ve Swim Out se ocitáte v roli prochladlého plavce, který se za každou cenu snaží dostat ven z vody. V cestě k žebříku mu však stojí (čtěte: plave) horda všemi směry se pohybujících protivníků, kterým se z vody až zas tolik ještě nechce.

Bazén ve hře si můžete představit jako čtvercové šachovnicové pole (šachy hra samotná tak trochu připomíná), ve kterém se pohybujete libovolně čtyřmi směry. Jakmile však zaplavete jedno tempo, to samé udělají vaši protivníci ve směru, který mají už naučený.

swim out hra 3

Po chvíli zběsilého ťukání do displeje tedy zjistíme, že cca 100 levelů dlouhou hru nedohrajeme bez do běla rozžhavených mozkových závitů. Určitě si říkáte: 100 levelů je příliš na takto jednoduchý princip hraní. Vězte však, že postupně půjde do tuhého. Čeká na vás 16 druhů plavců včetně dětí skákajících kufr, nebo takových překážek jako jsou krabi, ryby a medúzy. Zamíchat pořadím můžete předměty jako vodní pistole nebo sítě, které však budete muset postupně najít.

swim out hra 4

Za mě si hra zaslouží plný počet hvězd a to i přestože jsem se zasekl na 67 kole. Kam až jste se dostali vy? Který level vám opravdu „zatopil“?

Hra je ke stažení ZDE

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Jaký je rozdíl mezi prasklým displejem a dotykovým sklem?

Následující článek

Data Wing – Neotřelé futuristické závody kompletně ZDARMA

Související články