Soutěž: vyhrajte Apple iPad 2 3G v našem vědomostním kvízu!

V recenzi magického tabletu z dílny Apple jsme vám prozradili, že si o iPad 2 3G 16GB brzy zasoutěžíme. Co myslíte, je ta pravá chvíle dát jednomu z vás novou jablečnou hračku za 14.500 Kč? Za vaše souhlasné kývání před monitorem ale iPad 2 nezískáte. Vyhrát může jen jeden, proto jsme si pro vás připravili vědomostní kvíz z historie značky Apple. Tak hurá do toho!

recenzi magického tabletu z dílny Apple jsme vám prozradili, že si o iPad 2 3G 16GB brzy zasoutěžíme. Co myslíte, je ta pravá chvíle dát jednomu z vás novou jablečnou hračku za 14.500 Kč? Za vaše souhlasné kývání před monitorem ale iPad 2 nezískáte. Vyhrát může jen jeden, proto jsme si pro vás připravili vědomostní kvíz z historie značky Apple. Tak hurá do toho!

Přečtěte si naše preview a také zkušenosti s iPad 2, které vás zaručeně přesvědčí, že se Apple tento tablet opravdu povedl!

Soutěžní kvíz, který jsme si pro vás připravili, obsahuje 10 otázek z historie firmy Apple a jejich hlavních produktů a představitelů. Pokud chcete vyhrát iPad 2, musíte správně zodpovědět všechny níže uvedené otázky, ze kterých vylosujeme výherce. Věříme, že pro opravdového fanouška to nebude sebemenší problém a černý Apple iPad 2 16GB s 3G modemem do rukou tomu pravému fandovi nakouslého jablíčka. Soutěžní odpovědi můžete posílat jen do 20.5.2011, proto na nic nečekejte!

Sponzor této soutěže je iPhone-Prodej.cz

Soutěžní pravidla

 • Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou smazány.
 • Výhercem se stane náhodně vylosovaný soutěžící, který(á) správně zodpoví všech 10 otázek, zanechá ve formuláři své jméno, příjmení a e-mail. Každý soutěžící musí uvést skutečné údaje, jinak nebude možné případného výherce kontaktovat.
 • Správná odpověď je u každé otázky vždy pouze jedna. Před odesláním soutěžního formuláře musíte u každé otázky označit jednu odpověď.
 • Soutěže se může zúčastnit všichni občané České republiky starší 15 let.
 • O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra bude výherci zaslána do jednoho týdne po ukončení soutěže na jím uvedenou adresu.
 • Účastník soutěže tímto poskytuje serveru PhoneTips.cz souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely.
 • V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování.
 • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 • Ze soutěže je vyloučen tým serveru iPhoneTips.cz.

SOUTĚŽ UKONČENA

Apple iPad 2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Z_d6_gbb90I[/youtube]

207 comments
 1. môžu sa do súťaže zapojiť aj slováci? ďakujem

  1. Soutěže se může zúčastnit všichni občané České republiky starší 15 let.

   1. 🙁 Škoda že sa slováci nemôžu zúčastniť 🙁

   2.  By mne zajimalo jak zistite kdo je z ktereho statu 😀

  2. do súťaže sa môžu prihlásiť aj slováci ale je to česká stránka

 2. kokoti cesky! hlavne ze vsetky vacsie slovenske sutaze su aj pre cechov: sefka, datinmania II… bodaj by ste tam nikto cech nevyhrali, zebraci chamtivi!!!

   1. Maceško, nemohl “by jsi” sám trochu myslet, než někoho označíš za debila?

  1. Tvoj prispevok je hanba. Takych ako ty nech je najmenej.
   Na druhej strane prava, ale uvedom sa a prestan nadavat.

  2. tak se prihlaste do te Vasi Sefky a az vyhrajete tak si muzete koupit za vyhru 64GB 3G verzi :))))))))

  3. Pokud iPad tolik chceš, tak si ho přece kup! Kdyby ses mohl zúčastnit, tak myslíš si, že bys to vyhrál? 🙂 

 3. Můžou se do soutěže přihlásit členové rodiny, kteří vyplní z jednoho pc. I třeba otec, po kterém mám stejné jméno?

  1. Jakákoliv osoba starší 15 let z ČR může soutěžit 1x. Pokud tedy “třeba otec” je starší 15 let, je Čech a má svůj email, soutěžit může.

   Pokud ale na 1 soutěžní jméno uvidíme jasný úmysl zakládání x freemailů a shodných odpovědí, ze soutěže takový “soutěžící” bude vyloučen, aby jsme ochránili ty poctivé.

   1. No a když se můj táta jmenuje stejně jako já (Karel) a chce se taky zúčastnit? Bude to vypadat, že jsem to odesílal dvakrát jen s jiným e-mailem. 🙁

   2. Chtěla bych se zeptat…asi jsem to vyplnila 2x…jde to vymazat?(zapoměla jsem že už jsem to jednou odeslala xD) nechtěla bych být vyloučena…. Můžete to nějak zkontrolovat?

    1. Duplicity poznáme a promažeme, takže ve slosování bude jen 1 Vaše odpověď. Žádný strach. 🙂

 4. Toto je naozaj velmi nefer voci Slovakom….ztratili ste verneho fanusika

   1. je to skutočne až taký problém aj pokial niekto študuje v Českej republike a tým pádom tam v podstate žije, a odpadá nutnosť zasielať na Slovensko?

   2. A ked teraz niekto odosle odpovede zo slovenska, vylosujete ho a
    zistite,ze byva na slovensku, tak mu tu vyhru akoze neposlete ? Budete
    losovat pokial to nebude niekto zo Slovenska ?

    1. oprava: Budete losovat pokial to nebude niekto z Ciech ?

    2. Tak je jasné, že pokud náhodou vylosujeme někoho ze Slovenska, tak jde o neplatného hráče a budeme losovat nového výherce. Upřímně jsme předpokládali, že by Slováky ani nenapadlo se zúčastnit, když nemůžou vyhrát.

     1. “Upřímně jsme předpokládali, že by Slováky ani nenapadlo se zúčastnit, když nemůžou vyhrát.”
      No hlavna vec,že je vam jedno kto klikne na like na vašu stránku.Slovák,madar,čech,len nech ich je čo najviac.
      Je to nefer voči vaším fanušikom.

      1. Pane bože, co to pořád všichni řešíte? Dokážete už konečně pochopit že je to pouze pro lidi z Česka? Tím že tady vypisujete nesmysli se to stejně nezmění! A navíc to myslím vysvětlili uplně přesně, že na Slovensku nemáte taky takto super stránky a soutěže za to nemůžeme.

       1. tak to konečně někdo vyjádřil zase jednoduše a srozumitelně…nechápu, proč vůbec takováhle debata vznikla 😀

        1. Takze si vas mazem z zaloziek. Nie koli tomu ze sa slovaci a ine narodnosti nemozu zucastnit, ale ze ste neprejavili ani stipku lutosti. Ze vam to vobec nepripada nefer.
         Tak sa tu majte ako chcete.

         1. Je nám to ohromě líto, že jsme Češi, česká stránka a s českým sponzorem, který chtěl uspořádat soutěž pro své české klienty.

          Máte pravdu, je to nefér, že se této soutěže nemohou zúčastnit Slováci, Němci, Švédi, obyvatelé Toga, nebo třeba Maroka. Soutěž o další iPad 2 zkusíme uspořádat tak, aby mohl vyhrát i obyvatel Marsu.Děkujeme za názor a přeji hezký den.

 5.  heh.. len slovaci? a ked som slovak a zijem v cesku? viem vyhru prevziat napr cez brata ktory v cesku zije?

 6. Kde se dozvíme jak to dopadlo? Uz mám čekat na pošťáka 😀 😀

   1. Taky čekám, že se někdo ozve kdo vyhrál. Nebo to byl fake? 🙂

 7. skocila na me vase reklama…super vyhrala jste…odpovezte jen na jednu otazku..kazda sms stoji 50kc ceskych…pokud pisi vyhrala jste neni to tostejne jako budete zarazena do slosovani..lzivost lzivost atd…naucte se krasne cesky nebo snad je to nova asertivita? ne jen okradani lidi 

 8. Na vaší odpověď co takhle nás číst pravidelně odpovím…A co takhle naučit se český? Asi nechápete že vyhrál jsi nebo budete zapojen do soutěže je manipulativní lživost a agresivní lež. Pokud a laskavě mě na to odpovězte vám připadá že čeština má chudou slovní zásobu tak vás vyvedu z omylu..Pokud reklama se stává lživou  je to na bázi trestního činu…ale to by jsme museli zrušit polovinu reklam nejen zde ale i v televizi…misto gratulujeme dejte chcete se zapojit do soutěže? ale to by vám tolik neneslo že?

 9. Už stáhněte tu zkurvenou reklamu už ten IPad 2 mám takže si ten váš strčte do sví prdele těšilo mě

 10. 100 porocentně ho nevyhrajete
  je to podvod chcou jenom peníze 

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iOS Tips #1 - Smajlící

Následující článek

Souboj čteček: Novinky versus Hospodářské noviny

Související články