Slevy na AppStore: 5 tipů na parádní hry v akci

Na AppStore se koncem prázdnin objevilo několik velmi zajímavých her ve slevě, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Na výběr vám dáváme nadějné RPG Aralon, skvělou logickou hru Bejeweled 2 + Blitz, mlátičku Street Fighter IV, legendární Worms 2 a 3D řežbu od Gameloft.

Na AppStore se koncem prázdnin objevilo několik velmi zajímavých her ve slevě, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Na výběr vám dáváme nadějné RPG Aralon, skvělou logickou hru Bejeweled 2 + Blitz, mlátičku Street Fighter IV, legendární Worms 2  a válečnou 3D střílečku od Gameloft.

Aralon: Sword and Shadow HD

0,79€ – AppStore link

Jako první doporučujeme parádní RPG, které je nyní v 80% slevě. Vývojáři se chlubí 30 hodinovou herní dobou, 4 charaktery, 3 rasy a především HD grafikou optimalizovanou jak pro Retina displej, tak pro iPad. Za směšnou cenu tak získáte opravdu kvalitní RPG pro obě zařízení.

Bejeweled 2 + Blitz

0,79€ – AppStore link

Logická hra Bejeweled je už prakticky klasika. Mutace existují pro různé platformy, hraní na iPhone mi ale prozatím vyhovuje zdaleka nejlépe. Velice návyková záležitost, která díky barevné grafice, chytrým systémem score a přímočarou hratelností vás dokáže chytnout na několik desítek minut, nyní navíc na pár dní zdarma! Nyní už bohužel opět zpoplatněná za 0,79€, přesto se ale jedná o dobrý kup.

STREET FIGHTER IV

0,79€ – AppStore link

Klasickou mlátičku Street Fighter určitě není potřeba představovat. Bojová komba a herní postavy známé nejen z konzolí si můžete zkusit i na iPhone za necelých 20Kč. Původní cena byla poměrně vysokých $4.99

Worms 2: Armageddon

0,79€ – RecenzeAppStore link

Wormsy na iPhone a iPad jsou už delší dobou super hratelní, druhý díl se opravdu povedl a všechny fanoušky určitě uspokojí. Z původních 3,99€ zlevnili vývojáři tuto herní klasiku na symbolických 0,79€.

Modern Combat 2: Black Pegasus

0,79€ – RecenzeAppStore link

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fM0E6QL2_rA[/youtube]

Gameloft v této 3D štřílečce zaujal pěknou Retina grafikou, ovládáním Garoskopem nebo třeba multiplayerem až pro 10 hráčů. Za akční cenu si tak můžete zkusit parádně zastřílet. Pokud si o Modern Combat 2 přečíst více, doporučujeme naší recenzi.

Mátě další tipy na zlevněné aplikace? Napište nám ho do komentářů

8 comments
      1. Popcap na FB psal že zadarmo bude jen přes víkend 😉

  1. Dobrý den, trochu OT, ale zajímalo by mě, proč jdou některá videa z youtube přehrát na iPadu přímo v prohlížeči Safari a jiná jsou jen jako obrázek s odkazem, který mě přesměruje do aplikace YouTube. pohodlnější je to určitě přehrát přímo v prohlížeči:) Např. video Modern Combat 2 zde je jako obrázek s odkazem do aplikace a v recenzi si jej mohu přehrát přímo v Safari.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Steve Jobs: rezignace na pozici CEO v Apple, vystřídá ho Tim Cook

Následující článek

TED: strhující přednášky pozoruhodných lidí zdarma

Související články

Everlands: natřete to mimozemšťanům v logické hře

Už opravdu dlouho mě žádná hra na mých iOS hračkách nedržela tak, jako tato. Řeč je o hře Everlands od tuzemského studia Hexage. O tom, že českých her je na AppStore jako šafránu myslím nemusím moc mluvit. Pokud ale máte rádi logické hry s líbivou grafikou a parádním zvukem, určitě zkuste právě Everlands.