Zajímavé aplikace pro váš MAC

Pokud ještě stále disponujete papírovým diářem, kalendářem a své poznámky si píšete na papírky kolem monitoru, neznamená to, že byste byli důslední, ale že jste neschopní vyhledat aplikace, které tyto funkce umí. Jistě, možná si říkáte, že není nutné všechnu činnost přesouvat na MAC, proč jste si ovšem počítač pořizovali? Usnadněte si život a shlédněte pár aplikací, které vám s tím pomohou.

Textile Care

Koupili jste si značkové tepláky na své dovolené v Rakousku, nebo snad pletené pouzdro na iPhone, a ani za boha nemůžete rozluštit, co znamenají tajemné značky na zadním štítku? Nejčastěji se jedná o informace, jak se o daný materiál starat, jak ho čistit a co s ním nedělat. Ještě než vhodíte svojí novou běžeckou soupravu do pračky, stáhněte si tuto aplikaci, která vám spolehlivě prozradí, co všechny značky na textilu znamenají.

Stáhnout Textile Care

MacCleanse 5.1.2

Dokonce i ten nejslušnější uživatel si časem svůj MAC totálně zaplní zbytečným odpadem ve formě cache souborů, cookies, webové historie a různými daty. Po letech užívání se data nahromadí často až natolik, že zabírají významné místo na disku a váš MAC dokonce i zpomalují. Tato nenápadná aplikace vám pomůže váš MAC od těchto zbytečností zcela vyčistit.

Stáhnout MacCleanse

IP Scanner Home

Zjistěte, kdo všechno se připojuje k vašemu zařízení. IP Scanner Home zobrazuje podrobné informace o stavu vaší sítě, včetně mnoha měřících informací. Díky aplikaci si můžete vést whitelist/blacklist uživatelů a nežádoucí hosty rychle vykopnout pryč. Vskutku, šikovná aplikace.

Stáhnout IP Scanner Home

Grocery Cloud

Ještě pořád chodíte nakupovat se zmačkaným nákupním seznamem v kapse? Zapomeňte na papírky, tato aplikace vám umožní zefektivnit vaše nakupování a dokonce vám naplánuje trasu, abyste se při nakupování nenachodili zbytečné kilometry navíc. Aplikace se synchronizuje s vaším zařízením a pomůže vám spravovat rozpočet pro nákupy i stanovovat maximální ceny pro jednotlivé položky.

Stáhnout Grocery Cloud

Předchozí článek

Virtuální realita s Homido VR

Následující článek

Nejnovější výběr tašek a pouzder pro iPad

Související články

Everlands: natřete to mimozemšťanům v logické hře

Už opravdu dlouho mě žádná hra na mých iOS hračkách nedržela tak, jako tato. Řeč je o hře Everlands od tuzemského studia Hexage. O tom, že českých her je na AppStore jako šafránu myslím nemusím moc mluvit. Pokud ale máte rádi logické hry s líbivou grafikou a parádním zvukem, určitě zkuste právě Everlands.