Sky Gamblers: Rise of Glory – výborná letecká arkáda

Hledáte graficky skvěle provedenou leteckou arkádu? Tak právě pro Vás je tu hra: S.G: Rise of Glory.

Máte rádi letadla, zajímáte se o historii a to především o první světovou válku nebo jen hledáte graficky skvěle provedenou leteckou arkádu? Tak právě pro Vás je tu hra: S.G: Rise of Glory.

Jakmile začnete hrát, určitě si všimnete, že hra využívá všechny vymoženosti Vašeho přístroje, jako je třeba akcelometr, gyroskop atd. V základu jde o to, že nakláněním Vašeho zařízení ovládáte svůj letoun, k tomu zároveň můžete využít i dotykovou obrazovku, kde se Vám v případě libosti zobrazí touchpad. Můžete mi věřit, že než svůj let přivedete k dokonalosti, bude to nějakou dobu trvat (ale nemusíte se obávat, nudit se určitě nebudete.) Na obrazovce taky budete mít po celou dobu různé ikony, jako třeba zaměřovač (střelba), kameru (je zde několik typu pohledů, např. z třetí osoby, z první osoby – okolí sledujete přes kulomet) další tlačítko je na zapnutí a vypnutí motoru.

Hra obsahuje dvanáct rozličných misí, které Vám dohromady zaberou několik hodin, což není na iOS zařízení zrovna obvyklé. V misích si užijete opravdu všeho od prostých vzdušných bitev, po špehování nepřátelského území.  Krom singlu playeru obsahuje hra i velmi dobrý multiplayer a to až pro osm hráčů. S více hráči si budete moci zahrát následující typy her: „Team Death Match, Defend the Base, and Capture the Flag.“ Ve hře také naleznete/získáte 10 autentických typů letadel (Fokker DR1, Sopwith Triplane, Ilya Bomber atd.), navíc každé letadlo se chová trochu jinak, v čemž vidím obrovské plus (zabraňuje to monotónnosti)

Po grafické stránce je hra opravdu nádherná, ale to co dělá tuto hru výjimečnou jsou vzdušné souboje, které jsou opravdu skvěle zpracovány, a můžete mi věřit, že to není nic jednoduchého. Ba naopak při sestřelování protivníků budete muset využít všechny své schopnosti a ani tak není výsledek jistý, všechnu námahu však překryje pocit bláznivého štěstí, který se jistě dostaví po sestřelení posledního nepřítele.

Co dodat, hra se skvěle hraje a zabaví Vás na dlouhé hodiny, takže ji určitě doporučuji. Hře dávám 90% a hrál jsem ji ve verzi 1.1.3.

Sky Gamblers: Rise of Glory -3,99€- AppStore

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Návod: jak ignorovat připojenou Wi-Fi síť v iOS

Následující článek

Trial Xtreme 2: návyková jízda na trialové motorce

Související články

Paper Trains: buďte vlakovým dispečerem na iPhone i iPad

Je pohodový večer a v železniční stanici se zase nic neděje. Najednou začnou blikat závory a stanicí se prožene rychlík, který po srážce s krávou má dvouvteřinové zpoždění. Hned poté proletí nad zastávkou letadlo, které za sebou táhne reklamu a následně přiletí UFO a začne dělat kruhy v obilí... Zhruba takto vypadá normální den ve hře Paper Trains ze studia Istom Games Kft.