Roztavený iPhone 4: Zákazník si popálil o mobil ruce!

Apple iPhone 4 hlásí další problém. Americký server BGR dostal 2 fotky roztaveného konektoru v iPhone 4 a USB kabelu, který je značně ohořelý. (…)

Apple iPhone 4 hlásí další problém. Americký server BGR dostal 2 fotky roztaveného konektoru v iPhone 4 a USB kabelu, který je značně ohořelý. Zákazník připojil úplně nový jablečný telefon do USB portu, který zahy začal hořek tak, že majiteli popálil ruku.

Fotky ohořelého iPhone 4 a USB kabelu vám samozřejmě přinášíme.

iPhone 4 problém s ohněm

Fotky se do redakce BGR dostali od zaměstnance AT&T, který popsal a nafotil událost. Zákazník si přál iPhone 4 na mísě vyměnit, ale vzhledem k tomu, že jsou přístroje vyprodané, měl smůlu.

Ohořelý iPhone 4

Závada byla prozatím nahlášena pouze u jediného přístroje, což dává naději v to, že to nebude problém příliš mnoho kusů. Na druhou stranu je to už několikátý problém iPhone 4 (po flekatém displeji a špatném signálu), což není pro Apple nic příjemného.

149 comments
 1. Já vám nevím,spíš mi to přijde jako zinscenované.

  1. Ale jo, pravé to být může, ale přijde mi to spíš jako vadný kabel nebo nějaká mimořádná smůla, že se mu do konektoru telefonu dostalo něco vodivého atd.
   Chyba iPhone může být (a to není jisté) jen v tom, že by mu “slušelo” více ochran – nějaké diody atd.

 2. Já vám nevím,spíš mi to přijde jako zinscenované.

 3. Mě taky, slyšel jsem že apple chce od AT&T odejít. Možná proto chcou nový výrobek uplně ponížit aby neměli šanci jiní operátoři.

 4. Mě taky, slyšel jsem že apple chce od AT&T odejít. Možná proto chcou nový výrobek uplně ponížit aby neměli šanci jiní operátoři.

 5. Pokiaľ by iPhone 4 nebol tak extrémne žiadaný výrobok, túto správu by sme tu nenašli. No a kto to pozorne sleduje vie, že prvé dva spomínané problémy vlastne problémom nie sú. A mám to aj z prvej ruky. iPhone 4 už druhý týždeň používam.

  1. My samozřejmě situaci okolo iPhone 4 sledujeme “pozorně”… všechny problémy (anténa, displej) se projevili u malého procenta lidí. iPhonů se prodalo ohromné množství (1,7 miliónu za 3 dny), proto se dá očekávat, že pár kousků problém mít bude, ale velká většina ne. (včetně toho tvého)

 6. Pokiaľ by iPhone 4 nebol tak extrémne žiadaný výrobok, túto správu by sme tu nenašli. No a kto to pozorne sleduje vie, že prvé dva spomínané problémy vlastne problémom nie sú. A mám to aj z prvej ruky. iPhone 4 už druhý týždeň používam.

  1. My samozřejmě situaci okolo iPhone 4 sledujeme “pozorně”… všechny problémy (anténa, displej) se projevili u malého procenta lidí. iPhonů se prodalo ohromné množství (1,7 miliónu za 3 dny), proto se dá očekávat, že pár kousků problém mít bude, ale velká většina ne. (včetně toho tvého)

 7. Nesmysl… prostě se někdo snaží příjít s dalším problémem, aby se iPhonu snížilo hodnocení, ale pochybuju, že to vyjde. I kdyby se to náhodou stalo, tak jediná příčina by snad mohla být úder blesku do elektrického vedení, popřípadě zcela nepoužitelná baterka (podle mě, zde ale sehrál roli spíše zapalovač :)). Ale jen jedna ze 2 milionu? Prostě fake, nebo šmejd, který je jeden ze dvou miliónů. Tak či tak bych si iPhone koupil.

 8. Nesmysl… prostě se někdo snaží příjít s dalším problémem, aby se iPhonu snížilo hodnocení, ale pochybuju, že to vyjde. I kdyby se to náhodou stalo, tak jediná příčina by snad mohla být úder blesku do elektrického vedení, popřípadě zcela nepoužitelná baterka (podle mě, zde ale sehrál roli spíše zapalovač :)). Ale jen jedna ze 2 milionu? Prostě fake, nebo šmejd, který je jeden ze dvou miliónů. Tak či tak bych si iPhone koupil.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Fare City: dokážete zkrotit rozjeté taxíky?

Následující článek

FaceTime: 4 nové televizní reklamy Apple

Související články