Oblékněte své iPhony do stylového hávu – 2.díl

Většina lidí si své iPhony stále nechrání, tedy alespoň do prvního tvrdšího pádu. Pokud jste už o iPhone někdy přišli kvůli jeho zničení nebo poškození, jistě víte, že jsou kryty opravdu důležitým doplňkem. To je jeden z důvodů, proč vám pravidelně prezentujeme nejnovější modely, možná že v nich shlédněte model, který plně odpovídá vašim představám o krytu, který telefon ochrání a navíc skvěle vypadá.

SupaPowa Wireless

Dnes začneme opravdu moderně a sice speciálním krytem od výrobce SupaPowa. Tento kryt umožní bezdrátové nabíjení a to díky své konstrukci, která v sobě obsahuje vše potřebné, abyste nemuseli telefon napájet přes kabel. Kryt má velmi jednoduchý, ale přesto elegantní design. Při držení ani nezaznamenáte, že telefon nějaký kryt má. Ačkoliv se jedná o dokonalý doplněk, je poměrně levný a pořídíte ho do 1 tisíce korun, například ZDE.

SwitchEasy

Stylový silikonový kryt na telefon. Je k dipozici hned v celé škále provedení, uživatel má k dispozici barvy jako červená, žlutá, mátová, stealth černá, nebesky modrá, růžová dětská, mléčná a šeříková. Několikrát byl oceněn jako správná volba pro kryt a není divu, je lehký, zajistí odolnost proti pádům i snadné držení. Skvělá je i cena, která je cca 500kč. K dispozici je ZDE.

Minecraft Wolf Character Case

nyní se podíváme na specialitku od prodejce ThinkGeek a sice na kryt Minecraft Wolf Character Case, který je určen všem fanouškům Minecraftu. Copak vám kryt připomíná? Mělo by se jednat o vlka z Minecraftu a pokud jste ho na první pohled nepoznali, možná byste si ho měli pořídit a prohlédnout zblízka. Kryt je určený pro iPhone 5/5S a 6. Jeho cena je opět jen cca 500kč a zakoupit ho můžete TADY.

 

Lumenair

Velmi stylový kryt, který je již na pohled ideální volbou pro každého, kdo hledá nevýrazný, a přesto elegantní, kryt, který bude vypadat dobře za každé příležitosti. Jedná se o průhledný kryt společnosti ULAK, která ho nabízí jen za 10 dolarů, tedy za necelých 250kč! Je k dispozici v několika barvách, které jsou v krytu promítnuty jako jemný barevný nádech dostupný v červené, mátově zelené, šedé, šampaňské zlaté nebo modré barvě. K dispozici je ZDE.

Předchozí článek

Oblékněte své iPhony do stylového hávu - 1.díl

Následující článek

Google Cardboard: Virtuální realita s iPhonem

Související články