Příslušenství k Macu, které prostě musíte mít

Pokud jste si pořídili Mac, tak byste se o svůj jablečný poklad měli i řádně starat. Představíme si nové přírůstky Mac příslušenství, které vám zpestří a usnadní práci s ním. Stejně tak jako každý rok, tak i letos je v plánu mnoho zajímavých doplňků, která by se měly dostat i na český trh. Podíváme se spolu na ty nejzajímavější a pokud byste měli sami nějaký zajímavý tip, určitě za něj budeme rádi.

Ridge Stand

Unikátní hliníkový stojan s pogumovanými dorazy. Je jako stvořený pro MacBook Air a Pro. Jeho váha je 430 gramů a poskytuje pevnou oporu, aby udržel celé tělo i v polohách, které běžné stojany neumožňují. Jeho cena cena bude vycházet sice v přepočtu na necelé 2 tisíce korun, ale poskytne nenahraditelný komfort.

Zakoupit Ridge Stand

Walnut Monitor Stand

Krásný stojan na monitor o Groovemade. Stojan je vyroben z ořechového dřeva a vypadá skutečně luxusně, jeho tmavé barvy a jemný tvar doslova láká ke koupení. Za luxus se ovšem platí a zde se uživatelé pod 2 tisíce korun nedostanou. Ke stojanu na monitor je možné zakoupit i celou sadu příslušenství ze stejného dřeva, od stojanu na tužky až po pouzdro na klávesnici.

Zakoupit Wallnut Monitor Stand

Wall St

Taška na zip v lehkém retro stylu. Je určena pro MacBooky o velikosti 11 a 13 palců. Kryt je možné pořídit za cenu kolem 1000 Kč a pokud máte retro rádi, jistě vás potěší. Pokud jste odpůrci černých a přísných barev, určitě vám barevná kombinace Wall St zvedne náladu.

Zakoupit Wall St

Deluxe UNITI Set

Deluxe UNITI Set od iForte je pracovní stanice, která obsahuje vše potřebné v jednom. Najdete na ní například USB porty 3.0 a také 3.5-mm audio jack. Dále obsahuje nabíjecí a dockovací systém, prostor pro úschovu klávesnice aj. Stanice zvedne váš monitor a ergonomickým tvarem zajistí snadnější práci. Cena, v přepočtu, 6000 Kč je možná mnoho, ale pokud máte rádio pohodlí, tak si ji užijete.

 

Zakoupit Deluxe UNITI Set

LaCie Mirror

Luxusní externí harddisk, který nabízí bohatý úložný prostor o velikosti 1TB. O luxusní vzhled se postaral především vzhled, který připomíná zrcadlo. Cena kolem 5000 Kč je přiměřená a pokud potřebujete zálohovat data, tak vás LaCie Mirror plně uspokojí.

Zakoupit LaCie Mirror

Předchozí článek

Voyce: Unikátní zařízení pro sledování zdraví vašeho psa

Následující článek

Hry pro první únorový týden

Související články

iPod touch 5. generace: prohlédněte si údajný prototyp na fotce

I přes to, že je veřejnost upjata spíše na nový iPhone 5, přichází anonymní emailová pošta do schránky jednomu známému zahraničnímu serveru a v ní čtyři fotky nového prototypu iPod touch 5. generace. Samozřejmě se nedá s nějakou jistotou tvrdit, zda se jedná o opravdový prototyp či o fake nějakého fanouška Apple, rozhodně se ale jedná o zajímavý pohled.

Nové Macy: Porovnání a test výkonu nových modelů 2010

Jak jsme vás již informovali v článku o Magic Trackpad, Apple 27. července uvedl v Apple Store nové iMacy s procesory i3, i5 a i7, upgradoval Mac Pro se 4 i 6 jádrovými Xeony, nebo už dřív inovoval Mac Mini do opravdu atraktivního domácího počítače. Podívejte se na přímé hardwarové porovnání nových modelů 2010. V grafu najdete také porovnání výkonu některých modelů!