Příslušenství k Macu, které prostě musíte mít

Pokud jste si pořídili Mac, tak byste se o svůj jablečný poklad měli i řádně starat. Představíme si nové přírůstky Mac příslušenství, které vám zpestří a usnadní práci s ním. Stejně tak jako každý rok, tak i letos je v plánu mnoho zajímavých doplňků, která by se měly dostat i na český trh. Podíváme se spolu na ty nejzajímavější a pokud byste měli sami nějaký zajímavý tip, určitě za něj budeme rádi.

Ridge Stand

Unikátní hliníkový stojan s pogumovanými dorazy. Je jako stvořený pro MacBook Air a Pro. Jeho váha je 430 gramů a poskytuje pevnou oporu, aby udržel celé tělo i v polohách, které běžné stojany neumožňují. Jeho cena cena bude vycházet sice v přepočtu na necelé 2 tisíce korun, ale poskytne nenahraditelný komfort.

Zakoupit Ridge Stand

Walnut Monitor Stand

Krásný stojan na monitor o Groovemade. Stojan je vyroben z ořechového dřeva a vypadá skutečně luxusně, jeho tmavé barvy a jemný tvar doslova láká ke koupení. Za luxus se ovšem platí a zde se uživatelé pod 2 tisíce korun nedostanou. Ke stojanu na monitor je možné zakoupit i celou sadu příslušenství ze stejného dřeva, od stojanu na tužky až po pouzdro na klávesnici.

Zakoupit Wallnut Monitor Stand

Wall St

Taška na zip v lehkém retro stylu. Je určena pro MacBooky o velikosti 11 a 13 palců. Kryt je možné pořídit za cenu kolem 1000 Kč a pokud máte retro rádi, jistě vás potěší. Pokud jste odpůrci černých a přísných barev, určitě vám barevná kombinace Wall St zvedne náladu.

Zakoupit Wall St

Deluxe UNITI Set

Deluxe UNITI Set od iForte je pracovní stanice, která obsahuje vše potřebné v jednom. Najdete na ní například USB porty 3.0 a také 3.5-mm audio jack. Dále obsahuje nabíjecí a dockovací systém, prostor pro úschovu klávesnice aj. Stanice zvedne váš monitor a ergonomickým tvarem zajistí snadnější práci. Cena, v přepočtu, 6000 Kč je možná mnoho, ale pokud máte rádio pohodlí, tak si ji užijete.

 

Zakoupit Deluxe UNITI Set

LaCie Mirror

Luxusní externí harddisk, který nabízí bohatý úložný prostor o velikosti 1TB. O luxusní vzhled se postaral především vzhled, který připomíná zrcadlo. Cena kolem 5000 Kč je přiměřená a pokud potřebujete zálohovat data, tak vás LaCie Mirror plně uspokojí.

Zakoupit LaCie Mirror

Předchozí článek

Voyce: Unikátní zařízení pro sledování zdraví vašeho psa

Následující článek

Hry pro první únorový týden

Související články

Prototyp iPhone: policejní zásah u redaktora Gizmodo

Informace o ztraceném prototypu iPhone a historka o opilém pracovníkovi Apple začínají nabírat nečekaný směr. Redaktora Gizmoda, který stojí za objevením prototypu, včerejší večer doma překvapila policie, která mu zabavila veškerý hardware, který by mohl pomoci odhalit pravdu ohledně objevení prototypu.

TuneUp: už známe výherce soutěže

A je to tady, po týdnu čekání tu máme vylosování naší soutěže o program TuneUp, který vám udělá pořádek v iTunes. Z celkem 57 soutěžících vyhrál 25. tweet. Záznam losování můžete samozřejmě shlédnout na videu.