SuperApple #4: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát se dozvíte o šikovném programu XBMC, o bezdrátovém SD slotu, o SSD discích a o volantu pro iPhone vyrobeného z Lega.

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát se dozvíte o šikovném programu XBMC, o bezdrátovém SD slotu, o SSD discích a o volantu pro iPhone vyrobeného z Lega.

Zapomeňte na FrontRow, přichází nové XBMC

Multimediální rozhraní FrontRow je součástí každého současného Maca, i když u počítačů běžně nedodávaných s dálkovým ovládáním jej mnoho uživatelů nepoužívá. Co však dělat v případě, že vám FrontRow nevyhovuje? No přece sáhnout po alternativách.

AirStash: bezdrátový SD slot pro každý iPhone i počítač

Často zmiňovanou nevýhodou iPhonu je absence slotu na paměťovou kartu. Stylová čtečka AirStash řeší tento neduh nanejvýš originálním způsobem.

Mac na stereoidech aneb zkušenosti s SSD diskem (část první)

Ačkoli někteří označují paměťové SSD disky za pouhý módní výstřelek, pravdou zůstává, že dokáží výkon počítače nakopnout více, než kterýkoli jiný upgrade. Jak se mi žije s SSD diskem?

Volant pro iPhone i iPod touch: levně a z Lega

Přemýšlíte o herním příslušenství pro iPod touch nebo iPhone? Pak se můžete inspirovat šikovným německým kutilem.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iClassic: přehrávač hudby s click-wheel i na iPhone

Následující článek

GTA: Chinatown Wars na AppStore

Související články