L’Oreal Magic Brow vám s pomocí iPhonu vytiskne obočí

Nové zařízení Brow Magic od L’Oreal dokáže vytisknout obočí na tvář kohokoli a to za pomocí doprovodné aplikace pro iPhone. Zařízení vyvinuté společností L’Oreal ve spolupráci s technologickou společností Prinker, pomáhá lidem vytvořit personalizovaný vzhled obočí, aniž by potřebovali profesionální služby.

Unikátní zařízení pro tvorbu obočí

Jedná se o ruční zařízení s 2 400 tryskami, které poskytují rozlišení tisku až 1 200 dpi (kapky na palec) pro výsledky, které zaberou jen několik sekund. L’Oreal má technologii rozšířené reality nazvanou Modiface, která skenuje obličej člověka a poskytuje doporučení pro mikroblading, mikrostínování a výplňové efekty.

Chcete-li začít, může člověk otevřít aplikaci L’Oreal Brow Magic a naskenovat svůj obličej pomocí čtečky obočí. Vyberte požadovaný tvar, tloušťku a efekt a poté přetřete obočí základním nátěrem L’Oreal. Poté přesuňte tiskárnu přes obočí jediným pohybem a naneste vrchní lak, abyste zachovali aplikaci. L’Oreal říká, že potisk obočí lze snadno odstranit standardním odstraňovačem make-upu.

Společnost očekává, že zařízení Magic Brow bude na trhu k dispozici v průběhu letošního roku 2023. Mnoho žen pravidelně navštěvuje kosmetické salony, kde si nechávají obočí dělat od profesionálů za nemalé peníze. Toto může být podstatně levnější a jednodušší alternativa, kterou může každý používat doma a bez pomoci ostatních.

Předchozí článek

Do aukce se dostala Wozniakova sada nástrojů a první tabule s obchodní značkou Applu

Následující článek

Řada iPhone 15 Pro se může pochlubit titanovým rámem, haptickými tlačítky a 8 GB RAM

Související články

iPhone 5: Apple naznačuje, jak bude vypadat

Novinky o iPhonu 5 nejsou v poslední době ničím zvláštním. Bohužel se ale stále setkáváme s protichůdnými názory, kde by podle jednoho článku měl nový jablečný telefon vypadat úplně stejně jako jeho předchůdce, iPhone 4, ale také názory, které zaručují jednu z největších změn v historii iPhonu — mezi které patří například větší displej, který již od první generace iPhonu zůstává na pro někoho už nedostačujících 3,5".

South Park: Tentokrát si vzal ostře do parády Apple s iPadem

South Park je animovaný seriál o 4 klucích z Colorada, kteří vidí dospělácký svět svým vlastním "dětským" pohledem. U nás se také kdysi vysílal, nyní tomu tak bohužel není, avšak dá se jednoduše zhlédnout pomocí internetu. Ti kteří ho znají ví, že je trošku peprnější a drsnější než ostatní animované seriály. V posledních řadách se South Park strefuje do aktuálních témat a problémů a opravdu ostrými parodiemi vyvolává rozruch. A protože začíná čerstvá patnáctá řada, koho jiného sejmout v prvním dílu, než samotný Apple.

Penultimate: oblíbený a podařený zápisník pro iPad

Penultimate je synonymem sešitu na iPadu. Nebo aspoň nějak tak by se dala tato aplikace charakterizovat. Když Penultimate poprvé zapnete, objeví se vám tutoriálový sešit, který vás provede ovládáním samotného programu. Pokud již máte zakoupenou nějakou aplikaci z iWork od Applu, tak tento tutoriálový postup nejspíš znáte. A podobností s iWork (zejména s Pages), je tu více. Například zobrazení sešitu v Penultimate je dost podobné těm, jako to mají Pages.