iPhone 13 Pro se ukáže v nových barvách, například v Sunset gold

Když už přijde nová série iPhonů, tak proč nenabídnout i nové barvy. Zjevný únik dodavatelského řetězce potvrzuje zvěsti, že by mohly být modely vyšší třídy „ iPhone 13 “ společnosti Apple nabízeny v nových barvách, jako je „Sunset gold“, matná černá barva a světle růžově zlatá.

Informace zveřejnil na korejské vývěsce Ranzuk. S odvoláním na čínský zdroj dodavatelského řetězce příspěvek uvádí, že „iPhone 13 Pro“ bude nabízen ve čtyřech barvách: černé, stříbrné, růžově zlaté a Sunset gold.

Podle příspěvku bude mít zlatá barva při západu slunce (Sunset gold) bronzový nádech, zatímco růžové zlato „vypadá velmi bledě“.

Nové barvy pouze pro vyšší třídu

Tyto nové možnosti barev se pravděpodobně budou vztahovat pouze na modely vyšší třídy „iPhone 13 Pro“. Aktuálně je iPhone 12 Pro nabízen v grafitové, stříbrné, zlaté a pacifické modři. S největší pravděpodobností budou modely „iPhone 13“ střední třídy i nadále přicházet v různých barevných odstínech.

Únik potvrzuje předchozí pověst, která naznačuje, že „iPhone 13 Pro“ bude mít novou barvu podobnou bronzu. Tato předchozí fáma také naznačovala, že černý model „iPhone 13 Pro“ bude matný, což naznačuje odklon od grafitové barvy současné řady Pro.

Společnost Apple se chystá vydat nové modely iPhone někdy ve druhé polovině roku 2021, pravděpodobně v září. Říká se, že takzvaný „iPhone 13“ má menší zářez, aktualizovaný náraz fotoaparátu a další přírůstkové upgrady oproti iPhone 12 Pro.

Předchozí článek

Apple uvádí na trh "Magsafe battery pack" pro iPhone 12 a odhaluje tím skryté vlastnosti telefonu

Následující článek
AirPods 3

Příchod AirPods 3 můžeme očekávat začátkem podzimu.

Související články

Apple iPad: vtipné narážky na nový tablet

Prakticky ihned po startu prodeje iPadu se na internetu začaly objevovat obrázky, vtipy a parodie, který zesměšňují novinku Applu. Posledních pár týdnů jsem pečlivě ukládat ty nejlepší "fóry" týkající se iPadu a nyní vám je servíruji. Myslím, že většině z nich by se zasmál i sám Steve Jobs.

Apple v ČR: Ceny padají, blýská se na lepší časy?

Počítače a Macbooky od Apple jsou v ČR bohužel známe jako "ty dražší" produkty. Jak to tak ale vypadá, blýská se na lepší časy a i my v ČR se přiblížíme cenám v USA, které jsou pochopitelně o dost nižší, než dosavadní ceny v ČR. Na český trh vstupuje další oficiální distributor, firma AT Computers, díky kterému se ceny sníží i o několik tisíc. Koukněte na konkrétní změny cen!