iPhone 13 Pro se ukáže v nových barvách, například v Sunset gold

Když už přijde nová série iPhonů, tak proč nenabídnout i nové barvy. Zjevný únik dodavatelského řetězce potvrzuje zvěsti, že by mohly být modely vyšší třídy „ iPhone 13 “ společnosti Apple nabízeny v nových barvách, jako je „Sunset gold“, matná černá barva a světle růžově zlatá.

Informace zveřejnil na korejské vývěsce Ranzuk. S odvoláním na čínský zdroj dodavatelského řetězce příspěvek uvádí, že „iPhone 13 Pro“ bude nabízen ve čtyřech barvách: černé, stříbrné, růžově zlaté a Sunset gold.

Podle příspěvku bude mít zlatá barva při západu slunce (Sunset gold) bronzový nádech, zatímco růžové zlato „vypadá velmi bledě“.

Nové barvy pouze pro vyšší třídu

Tyto nové možnosti barev se pravděpodobně budou vztahovat pouze na modely vyšší třídy „iPhone 13 Pro“. Aktuálně je iPhone 12 Pro nabízen v grafitové, stříbrné, zlaté a pacifické modři. S největší pravděpodobností budou modely „iPhone 13“ střední třídy i nadále přicházet v různých barevných odstínech.

Únik potvrzuje předchozí pověst, která naznačuje, že „iPhone 13 Pro“ bude mít novou barvu podobnou bronzu. Tato předchozí fáma také naznačovala, že černý model „iPhone 13 Pro“ bude matný, což naznačuje odklon od grafitové barvy současné řady Pro.

Společnost Apple se chystá vydat nové modely iPhone někdy ve druhé polovině roku 2021, pravděpodobně v září. Říká se, že takzvaný „iPhone 13“ má menší zářez, aktualizovaný náraz fotoaparátu a další přírůstkové upgrady oproti iPhone 12 Pro.

Předchozí článek

Apple uvádí na trh "Magsafe battery pack" pro iPhone 12 a odhaluje tím skryté vlastnosti telefonu

Následující článek
AirPods 3

Příchod AirPods 3 můžeme očekávat začátkem podzimu.

Související články