Prázdninové aplikace, se kterými se nudit nebudete

Léto je v plném proudu, někdo si užívá prázdniny, někdo si užívá dovolenou a někdo tráví léto v práci. Byl by hřích nudit se o prázdninách, a proto se může stát telefon záchranným kruhem, který vás i v tom největším horku příjemně naladí. Pokud zrovna relaxujete, je ideální čas vyzkoušet nové prázdninové aplikace, které jsme pro vás připravili.

Star Wars

Jak jistě víte, ke konci roku se dočkáme dalšího dílu Star Wars. Pro skalní fanoušky se jedná doslova o muka čekání, a proto je tu speciální Star Wars aplikace, která vám čekání zkrátí a připomene vám, proč máte Hvězdné války tak rádi. Jedná se o speciální aplikaci určenou fanouškům. Disponuje celou řadou funkcí ze Star Wars světa, můžete si například prohlížet nové charaktery postav, které se v očekávaném filmu objeví, dále se můžete podívat na nesmrtelné hlášky a citáty, které lze i přehrávat. Aplikace je stylizovaná do futuristického designu a dokonce vám přináší nejnovější informace o Hvězdných válkách, včetně nejnovějších videí a trailerů.

Star Wars stáhnete zde

Polamatic

Tato aplikace vám přinese do iPhonu trochu té nostalgie. Jejím účelem je převádět fotky na podobu polaroidové fotografie. Můžete si takto upravit celou galerii a následně si jí prohlížet stejně jako staré fotky z vašeho alba. Aplikace nabízí hned celou řadu polaroidových filmů, takže všechny fotky nemusí mít stejné ohraničení, může si ho měnit, jak si ho nastavíte. Polamatic dodá vašemu iPhonu lehký retro styl, který si užijete. Pro drobné úpravy zde funguje celá řada filtrů, díky kterým dodáte i těm nejmodernějším fotkám retro podobu.

Polamatic stáhnete zde

LUXE City Guides

Pokud jste se rozhodli nestrávit léto u počítače, ale cestováním, tak je pro vás tato aplikace jako stvořená. Jedná se o speciálního průvodce 25 nejznámějšími velkoměsty. Zřejmě si říkáte, proč si takovou aplikaci pořizovat, když máte Google? Je to proto, že se jedná i o podrobného offline průvodce. Nemusíte být připojeni k internetu a i přesto se dozvíte ty nejpodrobnější informace o 25 nejnavštěvovanějších městech. Informace zahrnují i podrobné mapy, restaurace, zajímavá místa k navštívení a zejména informace, které byste jen tak nenašli. A o jaká města se jedná? Jsou to Amsterdam, Bali, Bangkok, Barcelona, Peking, Berlín, Chicago, Dubaj, Florencie, Hong Kong, Istanbul, Londýn, Los Angeles, Madrid, Melbourne, Miami, New York, Paříž, Řím, Soul, Shanghai, Singapur, Sydney, Tokio a Benátky.

LUXE City Guides stáhnete zde

Instagram

Na závěr si představíme Instagram, tedy aplikaci, která vám pomůže se propojit se stejnojmennou službou pro sdílení fotografií. Pokud přes léto cestujete, jistě máte velké množství fotek, které byste rádi sdíleli, tato aplikace vám to snadno umožní.

Instagram stáhnete zde

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Pozoruhodné gadgety, které si zamilujete

Následující článek

Nejlepší kryty na léto

Související články

Steve Jobs: Apple nikoho nesleduje

Určitě jste slyšeli "znepokojivou" a "alarmující" zprávu o tom, jak Apple sleduje všechny uživatele iOS zařízení. Navíc to má i ošetřeno v licenčním ujednání v iTunes, které každý z nás musel (a to ještě prý i někteří nevědomky) odsouhlasit, aby mohl iOS přístroje používat. Přejděme od těchto senzace chtivých vět přímo k věci - Steve Jobs opět jednou po dlouhé době pročetl emaily a odpověděl na otázku z lidu.