Uniklé diagramy „iPhone 14 Pro“ a „iPhone 14 Pro Max“ jasně ukazují náraz fotoaparátu

Uniklé diagramy ukazují, že iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max budou tlustší a budou mít stejně velký náraz fotoaparátu. Podrobnější únik iPhonu 14 Pro ukazuje, že Apple ve své příští aktualizaci nebude příliš měnit vnější rozměry iPhonu. Výřez na pilulku a děrovač však zůstává u profesionálních modelů vepředu a uprostřed.

Co ukazují schémata?

Známý únikář jménem Max Weinbach sdílel zjevná schémata „iPhone 14 Pro“ a „iPhone 14 Pro Max“ doplněná o rozměry v milimetrech. Ve srovnání se stávajícími modely iPhone 13 Pro jsou čísla téměř totožná.

Nedávné úniky CAD pro profesionální modely ukázaly, že Apple zůstane u designu iPhone 13 Pro, včetně nárazu fotoaparátu. Zářez bude nahrazen otvorem a výřezem na pilulku, který obsahuje pole snímačů Face ID a selfie kameru.

Mírný rozdíl v rozměrech může být způsoben zmenšenou tloušťkou rámečku kolem displeje a chybějícím zářezem. Obě zařízení jsou také mírně tlustší o 0,2 mm.

Několik posledních úniků designu ukázalo, že počáteční rendery pocházející od Jona Prossera nemusí být přesné. Předpověděl, že Apple vrátí prvky podobné iPhonu 4, jako jsou kulatá tlačítka pro ovládání hlasitosti, a udělá náraz fotoaparátu v jedné rovině s pouzdrem.

Žádná z těchto fám se v nedávných únikech neopakovala. Vzhledem k tomu, že Prosserovy úniky byly poskytnuty před událostí iPhone 13 v září 2021, mohlo se mnohé změnit, nebo Apple nikdy neměl v úmyslu uniklý design použít.

Očekává se, že Apple oznámí další řadu iPhonů během zářijové akce Apple. Říká se, že Apple možná upustí od iPhonu mini ve prospěch většího „ iPhonu 14 Max “ a poskytne procesor A16 pouze profesionálním modelům, přičemž standardní modely ponechá na A15.

Předchozí článek

Průzkum ukazuje, že Apple u mladých lidí zcela dominuje

Následující článek

V iPhonech 15 a 16 nenajdeme pod obrazovkou Touch ID

Související články