Nejlepší kryty na léto

Kryty na iPhone jsou jedním z nejrozšířenějších doplňků, u kterých vzniká neustále tolik modelů, že bychom je zde nestihli ani recenzovat. Proto jsme udělali výběr těch nejlepších, abyste věděli, po kterém z nich sáhnout. Pokud jste si ještě kryt nepořídili, tak s tím neotálejte, při letním veselí se může snadno stát, že vám telefon spadne na zem nebo do vody a vy pak budete litovat, že jste neinvestovali do tak stylového gadgetu.

Hitcase PRO

Dokonalý kryt , který zajistí perfektní bezpečí pro telefon a navíc i cool vzhled. Tento kryt je 100% voděodolný, takže si ho můžete vzít i na vodu. Odolný je i proti nárazům a jeho specialitkou je možnost focení a nahrávání videí, která je díky speciálním postranním tlačítkům velmi jednoduchá. Kryt je určený jen pro iPhone 6. Stojí 100 dolarů, tedy kolem 2500kč a pořídit ho můžete ZDE.

Monster

Velmi stylový kryt, který bych označil jako ideální kombinaci vysoké kvality a super ceny. Tento kryt sice není voděodolný, ale výrazně tlumí nárazy. Vyznačuje se jednou opravdovou specialitou, jedná se o možnost připevnit ho na jakýkoliv skleněný, či hladký, povrch. To vše díky speciálnímu povrchu. Telefon s tímto krytem jednoduše přilepíte na výlohu, okénko u auta, skřínku v kuchyni, či třeba lednici, a umožníte tak pořídit selfie či společnou fotku, aniž by vás někdo musel fotit. Cena je zde pod 1000 korun, kryt stojí jen necelých 30 dolarů a je k dostání ZDE.

 

NODUS

Pokud nehledáte futuristická provedení krytů, ale chcete něco opravdu elegantního, tak je tu kožený kryt od výrobce NODUS. Je vyroben z ručně vydělané a kvalitní italské kůže. Již na první pohled působí impozantně a je dokonce dostupný ve 3 barevných variantách. Pokud chcete ukázat, že máte dobrý vkus, můžete si tento kryt pořídit přímo ZDE. Za kryt si ovšem připlatíte, jelikož elegance není zadarmo.

Portenzo

U elegance a kožených krytů ještě zůstaneme a ukážeme si nádherný kryt od výrobce Portenzo. Není tak uhlazený jako předchozí kryt, ale o to lépe vypadá, stane se dokonalým doplňkem gentlemanů i drsňáků, kteří chtějí uložit svůj iPhone do kvalitní kůže. Kryt má na zadní straně praktickou kapsičku a disponuje i poutkem, díky kterému lze pouzdro snadno připevnit třeba na klíčenku. Zde už se cenou dostaneme nad 1000 korun, ale za tu cenu za to opravdu stojí. Kryt je možné koupit ZDE.

Předchozí článek

Prázdninové aplikace, se kterými se nudit nebudete

Následující článek

Dockovat se prostě musí, poradíme vám kde

Související články

Trainyard: logická hra pro milovníky vlaků a kolejí

Občas se stane, že různá nádraží jsou postavena tak nešikovně, že nějak smysluplně je propojit kolejemi může být velmi těžký oříšek. O to spíš, pokud ještě po kolejích jezdí vlaky různých barev, které musíte spojovat, kombinovat, přebarvovat a já nevím co ještě. To se však na normální železnici stát nemůže, a tak je tu od toho hra Trainyard - pokud máte rádi logické hry a vše kolem železnice, je pro vás tato hra jako stvořená.