Nejlepší kryty na léto

Kryty na iPhone jsou jedním z nejrozšířenějších doplňků, u kterých vzniká neustále tolik modelů, že bychom je zde nestihli ani recenzovat. Proto jsme udělali výběr těch nejlepších, abyste věděli, po kterém z nich sáhnout. Pokud jste si ještě kryt nepořídili, tak s tím neotálejte, při letním veselí se může snadno stát, že vám telefon spadne na zem nebo do vody a vy pak budete litovat, že jste neinvestovali do tak stylového gadgetu.

Hitcase PRO

Dokonalý kryt , který zajistí perfektní bezpečí pro telefon a navíc i cool vzhled. Tento kryt je 100% voděodolný, takže si ho můžete vzít i na vodu. Odolný je i proti nárazům a jeho specialitkou je možnost focení a nahrávání videí, která je díky speciálním postranním tlačítkům velmi jednoduchá. Kryt je určený jen pro iPhone 6. Stojí 100 dolarů, tedy kolem 2500kč a pořídit ho můžete ZDE.

Monster

Velmi stylový kryt, který bych označil jako ideální kombinaci vysoké kvality a super ceny. Tento kryt sice není voděodolný, ale výrazně tlumí nárazy. Vyznačuje se jednou opravdovou specialitou, jedná se o možnost připevnit ho na jakýkoliv skleněný, či hladký, povrch. To vše díky speciálnímu povrchu. Telefon s tímto krytem jednoduše přilepíte na výlohu, okénko u auta, skřínku v kuchyni, či třeba lednici, a umožníte tak pořídit selfie či společnou fotku, aniž by vás někdo musel fotit. Cena je zde pod 1000 korun, kryt stojí jen necelých 30 dolarů a je k dostání ZDE.

 

NODUS

Pokud nehledáte futuristická provedení krytů, ale chcete něco opravdu elegantního, tak je tu kožený kryt od výrobce NODUS. Je vyroben z ručně vydělané a kvalitní italské kůže. Již na první pohled působí impozantně a je dokonce dostupný ve 3 barevných variantách. Pokud chcete ukázat, že máte dobrý vkus, můžete si tento kryt pořídit přímo ZDE. Za kryt si ovšem připlatíte, jelikož elegance není zadarmo.

Portenzo

U elegance a kožených krytů ještě zůstaneme a ukážeme si nádherný kryt od výrobce Portenzo. Není tak uhlazený jako předchozí kryt, ale o to lépe vypadá, stane se dokonalým doplňkem gentlemanů i drsňáků, kteří chtějí uložit svůj iPhone do kvalitní kůže. Kryt má na zadní straně praktickou kapsičku a disponuje i poutkem, díky kterému lze pouzdro snadno připevnit třeba na klíčenku. Zde už se cenou dostaneme nad 1000 korun, ale za tu cenu za to opravdu stojí. Kryt je možné koupit ZDE.

Předchozí článek

Prázdninové aplikace, se kterými se nudit nebudete

Následující článek

Dockovat se prostě musí, poradíme vám kde

Související články

Ultra-Case: neboj se být jedinečný

Moderní mobilní telefony, smartphony či iPhony leckdy stojí skoro stejně jako notebook. Přesto mnoho uživatelů podceňuje využití ochranných obalů, se kterými při přenášení notebooků neváhá. Důvodem je dosti často skutečnost, že designově vymazlený přístroj je v obalu skryt a je tak potlačena jeho jedinečnost. Pojďme se spolu podívat na možnost, která naopak ještě více zvýrazní jeho osobitost.

Nový iPhone 4: příběh o ztraceném prototypu a opilém zaměstnanci

Nové zprávy o objevení prototypu iPhone mají trochu bulvární nádech, o to jsou ale zajímavější. Serveru Gizmodo se povedlo vypátrat člověka, který v baru ztratil prototyp neznámého zařízení. Jedná se o 27 letého Graye Powella, který je zaměstnancem Apple a vyvíjí část software pro iPhone. Gray na svém Facebooku osudný večer publikoval z nového iPhone zprávu "Podcenil jsem, jak jsou dobrá německá piva". To bylo to poslední, co ze ztraceného zařízení napsal. Výpověď Powella najdete v článku.

Gangstar: Miami Vindication je pro fandy GTA povinnost!

Na AppStore se dnes objevilo nové pokračování úspěšné hry á la GTA od Gameloft. Gangstar: West Coast Hustle, jak se jmenoval první díl, se díky menším chybám nestal králem virtuálního zločinu ve městech, ten především díky své volnosti získal titul GTA: Chinatown Wars. Nové pokračování Gangstar: Miami Vindication je však poměrně dost vylepšené, pojďme se podívat na hlavní novinky.