Native FB Upload: sdílení fotek na Facebook pohodlněji (Jailbreak)

Pokud máte nainstalovaný Jailbreak a chcete jednoduše sdílet na Facebook fotky přímo z nativní aplikace, máme pro vás tip. Tweak nazvaný Native FB Upload, který seženete v Cydii za $1,99, rozšíří vaši aplikaci Obrázky o tlačítko pro poslání obrázku na vaší zeď.

Pokud máte nainstalovaný Jailbreak a chcete jednoduše sdílet na Facebook fotky přímo z nativní aplikace, máme pro vás tip. Tweak nazvaný Native FB Upload, který seženete v Cydii za $1,99, rozšíří vaši aplikaci Obrázky o tlačítko pro poslání obrázku na vaší zeď. Podívejte se na video, jak tato aplikace funguje!

Jak si můžete všimnout na obrázcích, po stisknutí spodního tlačítka “FaceBook” vyskocí notifikační okno s klávesnicí a miniaturou sdíleného obrázku. Tento tweak vývojář říkájící si InfectionX pěkně demonstruje na YouTube na tomto videu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qC4We_nbmNE&feature=player_embedded[/youtube]

zdroj:9to5mac

77 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Race After 1977: Adrenalinové závody se skvělou grafikou

Následující článek

Rat On A Skateboard: velice povedená skákačka na chvíli zdarma

Související články

Gangstar: Miami Vindication je pro fandy GTA povinnost!

Na AppStore se dnes objevilo nové pokračování úspěšné hry á la GTA od Gameloft. Gangstar: West Coast Hustle, jak se jmenoval první díl, se díky menším chybám nestal králem virtuálního zločinu ve městech, ten především díky své volnosti získal titul GTA: Chinatown Wars. Nové pokračování Gangstar: Miami Vindication je však poměrně dost vylepšené, pojďme se podívat na hlavní novinky.

Tiki Towers 2: Monkey Republic (videorecenze)

Pokračování Tiki Towers je tady! Opičí budovatelská puzzle-hra se vrací a tentokrát je to osobní. Gorilí diktátor sestřelí vaše letadlo a ukradne ho i s pokladem. Dokážete mu to vrátit a získat svůj poklad zpět? Koukněte na videorecenzi, kde zjistíte více.