iPhone 3GS: dočkáme se 8GB verze?

Nový iPhone 3GS je v prodeji pouze ve verzích 16GB a 32GB. Pokud zákazník Apple chce ušetřit, tak si může koupit levnější iPhone 3G 8GB, který Apple na svých stránkách nabízí za 99$ (se závazkem u amerického operátora AT&T). Proč je cena tak nízká? V tomto článku se dozvíte, že se možná jedná o výprodej starých kusů, které by na trhu mohl nahradit iPhone 3GS 8GB.

Na kanadském serveru TheBoyGeniusReport se objevily informace, které mají k dispozici pouze interní zaměstnanci kanadského operátora Rogers Wireless. V dokumentech se píše o iPhone 3GS Black 8GB, který by měl být v prodeji po doprodání zásob iPhone 3G 8GB.

3gs-8gb

Fotky těchto dokumentů, které server BGR získal, vypadají poměrně věrohodně. Věrohodně vypadá i samotný fakt doprodeje “starého” iPhone 3G, protože cena 99$ pro amerického zákazníka je opravdu nízká. To nasvědčuje tomu, že se Apple snaží ze všech sil vyprodat starší model.

iphone-3gs-8gb

Informace o 8GB verzi nového modelu Apple momentálně rozhodně nepotvrdí, protože by mohl přijít o mnoho zákazníků, které uvažují o koupi iPhone 3GS. Cena 8GB by byla samozřejmě nižší a na to mnozí zákazníci slyší. Já osobně doufám, že s novými iPody přijde také informace o iPhone 3GS 8GB, který by prodej modelu 3GS o hodně zvedl. Pokud by Apple potvrdil a následně zařadil do prodeje 8GB verzi do začátku vánoc, mohl by se Applu opět podařit velmi povedený marketingový tah. Nechme se překvapit a doufejme.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Pocket God: epizoda 23 - Bait Master

Následující článek

App Store: slevy na 0,79€

Související články

Carcassonne: slavná desková hra nyní i pro iPhone

Hru Carcassonne již pravděpodobně znáte a pokud ne, tak věřte, že je velmi oblíbená a sesbírala spoustu ocenění jako například „Hra roku“, které získala hned několikrát. Nyní přichází tato fenomenální hra v oficiálním portu na iPhone a později můžeme očekávat také iPad verzi.

Rychlost iPhone 3G: Steve Jobs potvrdil update iOS, přijde brzy

To, že rychlost iPhone 3G s iOS 4 není ideální, je evidentní. Značné zpomalení systému zaznamenal prakticky každý, což rozhodně není nic příjemného. Na problémy s výkonem si pravděpodobně stěžuje dost lidí nejen na support Apple, ale také na soukromý mail Steva Jobse. Na jeden takový e-mail se rozhodl Jobs reagovat a odepsal jednoduše "Softwarový update příjde brzy".