iPhone 3GS: dočkáme se 8GB verze?

Nový iPhone 3GS je v prodeji pouze ve verzích 16GB a 32GB. Pokud zákazník Apple chce ušetřit, tak si může koupit levnější iPhone 3G 8GB, který Apple na svých stránkách nabízí za 99$ (se závazkem u amerického operátora AT&T). Proč je cena tak nízká? V tomto článku se dozvíte, že se možná jedná o výprodej starých kusů, které by na trhu mohl nahradit iPhone 3GS 8GB.

Na kanadském serveru TheBoyGeniusReport se objevily informace, které mají k dispozici pouze interní zaměstnanci kanadského operátora Rogers Wireless. V dokumentech se píše o iPhone 3GS Black 8GB, který by měl být v prodeji po doprodání zásob iPhone 3G 8GB.

3gs-8gb

Fotky těchto dokumentů, které server BGR získal, vypadají poměrně věrohodně. Věrohodně vypadá i samotný fakt doprodeje “starého” iPhone 3G, protože cena 99$ pro amerického zákazníka je opravdu nízká. To nasvědčuje tomu, že se Apple snaží ze všech sil vyprodat starší model.

iphone-3gs-8gb

Informace o 8GB verzi nového modelu Apple momentálně rozhodně nepotvrdí, protože by mohl přijít o mnoho zákazníků, které uvažují o koupi iPhone 3GS. Cena 8GB by byla samozřejmě nižší a na to mnozí zákazníci slyší. Já osobně doufám, že s novými iPody přijde také informace o iPhone 3GS 8GB, který by prodej modelu 3GS o hodně zvedl. Pokud by Apple potvrdil a následně zařadil do prodeje 8GB verzi do začátku vánoc, mohl by se Applu opět podařit velmi povedený marketingový tah. Nechme se překvapit a doufejme.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Pocket God: epizoda 23 - Bait Master

Následující článek

App Store: slevy na 0,79€

Související články
Číst více

Helikoptéra ovládaná iPhonem

Hry na iPhonu jsou skvělé, je možné je hrát do omrzení, ovšem stále to není ono, stále je to jen jako. Opravdový prožitek může změnit skvělá hračka, kterou je RC helikoptéra na ovládání skrze iPhony, iPody a iPady.