Perfect Circle: umíte nakreslit dokonalý kruh?

Myslíte, že je snadné prstem nakreslit kruh? Aplikace Perfect Circle vám dokáže, že v přesnosti vašeho ukazováčku ještě máte co dohánět.

Myslíte, že je snadné prstem nakreslit kruh? Aplikace Perfect Circle vám dokáže, že v přesnosti vašeho ukazováčku ještě máte co dohánět.

Veřím, že všichni čtenáři ví, jak kruh zhruba vypadá, ale jeho přesnou definici by “z fleku” asi mnoho lidí neřeklo. Takže je pro pořádek co říká o kruhu Wikipedia: „Kruh je rovinný geometrický útvar, omezený kružnicí. Kruh je určen svým středem S a poloměrem r: je to množina všech bodů roviny, které mají od středu vzdálenost menší nebo rovnou poloměru.“

Tato “hra” je velice jednoduchá a její princip pochopíte ihned po zapnutí, Vaším úkolem je nakreslit dokonalý kruh, což se z prvu ukáže jako nadlidský úkol. Po chvíli zkoušení budete mít připraveno mnoho úkolů, jako třeba nakreslit malý a velký kruh, nakreslit ho rychle, nebo pomalu apod. Je jen jedno jediné pravidlo – kruh musíte nakreslit jedním tahem.

Jednoduchá odechovka, při které nemusíte příliš přemýšlet. Nevýhodou je, že ji nikdy nevydržíte hrát příliš dlouho, ale sem tam se k ní vrátíte a zkusíte překonat své nejlepší skóre. Když už jsme u těch rekordů, můj je 807 bodů, tak kdybyste mě někdo překonal, pochlubte se komentářích. Hru jsem hrál ve verzi 1.5 a dávám ji 55%.

Perfect Circle – 0,79€ – AppStore

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RdeV6V8SkG4[/youtube]

4 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

MacBook Air 13": slasti a strasti třináctipalcové šelmy

Následující článek

SMS Delivery: doručenky pro iPhone s Jailbreakem bez problémů

Související články