SMS Delivery: doručenky pro iPhone s Jailbreakem bez problémů

Dost čtenářů si přeje, abychom psali i o zajímavých aplikacích z Cydie, dnes vám jednu užitečnou představíme. Jedna z mála věcí, které jsem po přechodu z „hloupých“ telefonu postrádal, byly doručenky odeslaných SMS zpráv. Pokud nejste zastáncem Jailbreaku, patrně pro vás nemáme řešení. Pokud ano, čtěte dále.

Dost čtenářů si přeje, abychom psali i o zajímavých aplikacích z Cydie, dnes vám jednu užitečnou představíme. Jedna z mála věcí, které jsem po přechodu z „hloupých“ telefonu postrádal, byly doručenky odeslaných SMS zpráv. Pokud nejste zastáncem Jailbreaku, patrně pro vás nemáme řešení. Pokud ano, čtěte dále.

Návod, jak SMS Delivery pro doručenky ze Cydie nainstalovat, by pro vás neměl by to pro vás být žádný problém:

 1. Přidat v Cydii repozitář http://iphonedelivery.advinux.com/cydia/. Repozitář přidáte zde:  Cydia – Manage – Sources – Edit – Add.
 2. Pokud používáte iOS 4 a nižší nainstalujte „iphonedelivery”. Pokud iOS 5 tak nainstalujte „com.guilleme.iphonedelivery“.
 3. Nyní se provede malý refresh a poté jděte do Nastavení – Zprávy. Ve spodní části obrazovky by vám měla přibýt položka Doručenky.

Možností v nastavení je hned několik. Buď se vám doručenka zobrazí v oznamovací liště s widgety nebo si můžete zvolit doručení na celou obrazovku a po doručení vám iPhone přes celý displej zobrazí doručení zprávy danému kontaktu. Dále si můžete nastavit, aby telefon vibroval po doručení, a máte také možnost si nastavit zvuk přímo pro doručenky.

Ukázka doručenky

Díky SMS Delivery dostanete ještě malou vychytávku navíc. Aplikace přidá možnost zobrazení smajlíku v konverzaci a také fotku kontaktu v nativní aplikaci Zprávy, což se určitě hodí.

SMS Delivery najdete v Cydii zcela zdarma.

edit: SMS Delivery PROZATÍM dle všeho nezobrazuje doručenky na iPhone 4S, nicméně autor údajně usilovně pracuje na nápravě a majitele iPhone 4S by se měli dočkat velice brzo.

153 comments
 1. Nebylo by od věci napsat, že na iphone4s to nefunguje!

 2. Tak,tak ….. hodně stará a známá věc, která na iPhone 4S 5.0.1 nefunguje

 3. To: “Hh”, “EarL”

  Bohužel jsem to nezjistil v době, kdy jsem to psal, mám “pouze” iPhone 4. Nicméně pokud jste použili Google tak jste si našli, že autor usilovně pracuje na nápravě a brzy se ji majitelé iPhone 4S dočkají! 😉

  Za informaci děkuji ihned doplním do článku.

  1.  Paráda 😉

   Určitě by nebylo špatné, psát i články na app z cydie, doporučit nějaké atd.. 🙂

 4. Ja furt nechapu proc vseci chcou debilni dorucenky na iPhone ?!?! To vam nestaci ze kdyz se zprava neposle tak je tam vykricnik ?? Nebo to musite u kazde zpravy videt presne cas kdy to doslo ?? Nechapu…

  1.  To že zpráva odešla neznamená, že si jí přečetl!

 5. Bohužel mě to nejde, mám iP4 iOS 5.0.1, nevíte čím by to mohlo být?

  1. aktualizovat v cydii a pak to začne chodit semi i debug použít

 6. tiez mi to bohuzial nejde na 3GS s iOS 5.0.1 a navyse s a mi v menu zobrazilo “experts settings” a tam “DEBUG /produce log file/ a “USE MS /SEMI TETHER/ 
  CO S TYM? PORADI NIEKTO ??? 
  DIKY

 7. Tyjo nebejt tohodle článku, tak se nejspíš nikdy nedozvim o týhle super vychytaný aplikaci. Jen tak dál! Články o Cydia aplikacích jsou zatím díra na trhu 🙂

 8. dnes jsem to nainstaloval na iphone4 a nefunguje.ví někdo proč?

  1. Taky 3GS ios 5.0.1 v nastavení SMS / Doručenky vyzkoušeno vše ale doručenky NIKDE …

 9.  ale na ihone 4S to stále nefunguje nemáte žiadne nové info ohľadom toho??

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Perfect Circle: umíte nakreslit dokonalý kruh?

Následující článek

Dwarves vs. Orcs (DvO): nedokonalá strategická hra

Související články