Stinger Table Hockey: vraťte Finům porážku na iPhone

V době, kdy byly počítačové hry v plenkách a iPhone byl sci-fi, kraloval stiga hokej – pamatujete? Pokud ano, tak vás tahle hra bude určitě bavit!

V době, kdy byly počítačové hry v plenkách a iPhone byl sci-fi, kraloval stiga hokej – pamatujete? Pokud ano, tak vás tahle hra bude určitě bavit!

Ve hře je 38 národních týmů, mezi kterými nechybí Česko,  Slovensko, Čína, Rusko, nebo Kanada. Mezi tými nejsou žádné rozdíly, kromě jiné vizáže. Potěšila mě možnost založit si vlastní tým, kterému můžete vytvořit dres, jméno, nebo třeba zvolit z vaší iPhone galerie obrázek, který budou hráči nosit na drese.

Ve hře jsou rozmanité režimy hraní. Posuďte sami:

  • Singlplayer – klasicky vyberete dva týmy a hrajete.
  • Multiplayer – hrát můžete přes bluetooth, nebo ve vlasní wi-fi síti.
  • Tournament – turnaj 4 týmů, vítěz je ten s nejlepším skóre.
  • Skills – rozděluje se na další tři módy: Hardest shot- musíte střelit co nejsilněji, Sniper- ze stran na vás míří puky, které musíte střelit do branky.
  • Shootout- nájezdy.
  • Tutoriál – doporučuji projít, protože mi ze začátku ovládaní přišlo poměrně náročné. První gól se mi povedlo střelit až ve čtvrtém zápase.

Technické zpracování

Ovládaní vám na začátku hry bude dělat problém, ale určitě hru neodepisujte. Po několika zápasech budete střílet góly téměř bez problémů. Začátečníkům doporučuji zvolit ovládaní jedním prstem (ovládáte pouze jednoho hráče).  Příjemná je možnost rozestavení hráčů nebo chování puku, díky čemuž vám hra vydrží ještě o něco déle.

Grafika je opravdu povedená, kompletně ve 3D a ke hře se opravdu hezky hodí. Kamera je zvolená dobře a “ukliknutí” nehrozí. Zvuky jsou jednoduché, ale dobře zvládnuté. Umělá inteligence protivníků není až tak špatná, ale malinko schází plynulost a lidský faktor chyby. Přesto ale celkově UI hodnotím kladně.

Své výsledky z hraní můžete sdílet v systému OpenFeint.

Závěr

Stinger Table Hockey je kvalitní titul, který je rozhodně lepší, než konkurenční Magnetic Sports Hockey. Hře chybí možnost pustit si libovolné skladby z iPodu a bohužel také “plnohodnotný” multiplayer na hraní přes internetové připojení, přesto neuděláte chybu, pokud si hru koupíte. Za 40Kč vás bude bavit dlouho.

Stinger Table HockeyAppStore – 1,59€

2 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

California Gold Rush 2: vydejte se do hlubin

Následující článek

The Deep Pinball: konečně povedený pinball

Související články