iLuv iMM153: repro systém pro iPhone za tisícovku

Repro systém iLuv iMM153 dokáže pohodlně přehrávat hudbu přímo z vašeho iPhone | iPod, má povedený design dostupný ve 4 barvách, má certifikaci od Apple a stojí 1110 Kč. Přečtěte si recenzi tohoto zajímavého přehrávače, který mi už 14 dní hezky hraje v ložnici.

Repro systém iLuv iMM153 dokáže pohodlně přehrávat hudbu přímo z vašeho iPhone | iPod, má povedený design dostupný ve 4 barvách, má certifikaci od Apple a stojí 1110 Kč. Přečtěte si recenzi tohoto zajímavého přehrávače, který mi už 14 dní hezky hraje v ložnici.

iLuv iMM153 Black
iLuv iMM153 Black

Jak vidíte na obrázku, přehrávač iLuv iMM153 má jasné postavení  na trhu. Jde okompaktní repro systém, který je určený svou výbavou a výkonem především do pokojů a ložnic všech majitelů iPhone a iPod. To podtrhuje také modul “bed shaker”, který vás dokáže probudit v okamžik, kdy máte “lehké spaní”.

Bed shaker funguje poměrně dobře. Ve vámi nastaveném romezí (v mém případě např. 7:30 -8:00) vám iLuv začne hrát přesně ve chvíli, kdy máte lehké spaní a “převalujete se”. Aby tato funkce fungovala, musíte mít na matraci položený “bed shaker” modul. Abych řekl pravdu, já této funkci nějak nepřišel na chuť, takže zůstávám u klasického budíku, který iLuv samozřejmě také nabízí. Budík má funkci Snooze (opakované zvonění) a možnost nastavení 2 budíků. Budík vás upozorní formou pípání, nebo FM rádiem.


iLuv iMM153 s jednotkou "bed shaker"

Mezi hlavní přednosti produktů iLuv patří líbivý design. Ikdyž je přehrávač vyrobený z plastu, tak přesto je jeho lesklá povrchová úprava esteticky hodně povedená. iMM153 je navíc vybaven LCD panelem, který umožňuje manuální regulací intenzity osvětlení, a to v 10 stupních intenzity podsvícení. Díky této užitečné funkci vás večer nebude přehrávač absolutně rušit. iMM153 je také vybaven timerem, který dokáže automaticky vypnout přístroj po vámi zvoleném časovém úseku.

V horní části iMM153 najdete dockovací stanici (která při připojeném iPhone | iPod samzřejmě nabíjí) a 2 stylové černo stříbrné ovladače, které jsou podsvícené modrou diodou. Aby si vybral opravdu každý zákazník, iLuv nabízí tento player ve 4 barevných provedení:

Jak jste si už asi všimli, přehrávač je poměrně malý a lehký. S rozměry 213mm x 76mm x 109mm (Š x V x H) a hmotností půl kg se vejde na každý noční solek, nebo poličku. Tyto kompaktní rozměry bohužel mají jednu nevýhodu. Velikost ozvučnice je samozřejmě poměrně malá, proto repro nezvládají příliš vysoké hlasitosti a zvuk není navíc příliš dynamický. Samotný výkon repro je pouhých 2,5W (RMS(L)) + 2,5W (RMS(R)), celkově tedy 5W RMS, což není moc. Pokud ale v ložnici nechcete pořádat techno party (což výrobci tohoto modelu nepředpokládají), tak vám na pohodové ranní poslouchání bude iMM153 v pohodě stačit. Tento model má FM rádio a 3,5mm jack pro připojení dalšího hudebního přístroje, což určitě řada z vás využije. Potěšila mě také možnost vložit 2 AAA baterie, díky kterým při náhlém výpadku elektřiny nepřijdete o předvolené FM stanice, nastavený čas apod.

Kompatibilita:

 • iPod Touch (1. a 2. generace)
 • iPod Nano (1., 2., 3., 4. a 5. generace)
 • iPod Classic
 • iPod Mini
 • iPod s podporou přehrávání videa
 • iPhone 3G
 • iPhone 3GS

Celkově mám z mp3 přehrávače iLuv iMM153 fakt dobrý pocit. Za příjemných 1110 Kč můžete mít pěkný player hudby, kterou máte uloženou ve vašem iPodu, nebo iPhone. Díky povedenému zpracování, FM rádiu, zajímavé funkci “bed shaker” a 4 barevným variantám se bude hodit do každého pokoje. Jeho hudební vlastnosti nejsou úplně nejlepší, na druhou stranu v daném cenovém segmentu na českém trhu jen těžko najdete výhodnější produkt ke koupi.

Tento přehrávač a ostatní produkty iLuv seženete na  iLuvShop.cz

www.iLuvshop.cz

162 comments
 1. Moc pěkná bedýnka, kdyby někdo měl odzkoušeno, že tam i iPhone G2 přeci jen taky jde, tak si to koupím.

 2. Moc pěkná bedýnka, kdyby někdo měl odzkoušeno, že tam i iPhone G2 přeci jen taky jde, tak si to koupím.

 3. Zajímalo by mě jestli i u této dokovaci stanice se musí u iPhone zapínat letový režim, aby rádio nerušilo repráčky?

 4. Zajímalo by mě jestli i u této dokovaci stanice se musí u iPhone zapínat letový režim, aby rádio nerušilo repráčky?

 5. Taky se primlouvam za vyzkouseni iPhone 2G. Neni sice zadny duvod aby tam nefungoval kdyz tam funguje i prvni iPod Touch, ale radsi bych to mel vyzkousene.

 6. Taky se primlouvam za vyzkouseni iPhone 2G. Neni sice zadny duvod aby tam nefungoval kdyz tam funguje i prvni iPod Touch, ale radsi bych to mel vyzkousene.

 7. zdravim chcem sa opytat ze ak by som si objednal tie repraky z ceska do kosic kolko by to asi stalo ?

  1. ahoj, promň, ale ptáš se na špatném místě. zeptej se přímo prodejce, ten bude určitě moudřejší 🙂

 8. zdravim chcem sa opytat ze ak by som si objednal tie repraky z ceska do kosic kolko by to asi stalo ?

  1. ahoj, promň, ale ptáš se na špatném místě. zeptej se přímo prodejce, ten bude určitě moudřejší 🙂

 9. Máte zkušenost s tímto prodejcem? Před 14 dny jsem si objednal a zaplatil zboží a v objednávkovém systému je stále, že se vyřizuje. Na maily nereagují.

 10. Máte zkušenost s tímto prodejcem? Před 14 dny jsem si objednal a zaplatil zboží a v objednávkovém systému je stále, že se vyřizuje. Na maily nereagují.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

AppStore: videa z nejlepších herních novinek

Následující článek

2Do: skvělé GTD řešení s možností synchronizace

Související články

Bowtie: ovládání hudby z počítače na iPhone

Bowtie je přesný protiklad aplikace Remote, která byla na tomto webu již dříve recenzována. Na rozdíl od Remote vám totiž Bowtie umožňuje z počítače ovládat přehrávání hudby na iPhonu. Celá aplikace je velice efektní a i přes nízkou cenu jsou k dispozici dvě verze desktopové aplikace - pro Mac a Windows.