Očekává se, že čipy Apple Silicon budou obnovovány v 18-měsíčním cyklu

Apple má údajně v úmyslu vydávat aktualizace svých čipů Mac a iPad Pro Apple Silicon každých 18 měsíců, ale není jasné, proč se to neděje stejnou rychlostí jako u procesorů Apple řady A. Apple je v polovině svého dvouletého plánu přesunout svou řadu Maců od procesorů Intel k Apple Silicon. Doposud představil tři čipy pod svým M1 mastheadem, včetně M1 Pro a M1 Max ve svých nejnovějších aktualizacích MacBook Pro, ale další jsou určitě na cestě.

Co říkají nové zprávy?

Ve zprávě z Tchaj-wanu komerčních Times, dodavatelského řetězce zdroje tvrdí, Apple se snaží o aktualizaci svého Apple křemíku v rozmezí každých 18 měsíců. To je v ostrém kontrastu s čipy řady A, které dostávají generační skok každý podzim v rámci každoročních změn na iPhonu.

Zpráva říká, že řada “M2” začne v první polovině roku 2022 s čipem s kódovým označením “Staten.” Verze „M2 Pro“ a „M2 Max“ zjevně dorazí jako součást architektury M2X s kódovým označením „Rhodes“ v první polovině roku 2023.

M2 se bude údajně vyrábět pomocí 4nanometrového procesu, o kterém se také údajně říká, že bude použit v „A16“ v roce 2022 „ iPhonu 14 “.

Následující série „M3“ by měla dorazit 18 měsíců po M2, jak se počítá, a zřejmě bude využívat 3nanometrový proces TSMC.

Unikly plán z listopadu podrobně novou generaci procesorů Apple křemíku, které mají kódová označení „Ibiza“, „Lobos,“ a „Palma“. Čipy, které jsou považovány za oddělené od Rhodosu, údajně obsahují dvě matrice vyrobené pomocí 5nanometrového procesu.

Zatímco se očekává, že „Ibiza“ bude verze s nízkou spotřebou energie pro MacBook Air a iPad, očekává se, že „Lobos“ a „Palma“ budou použity v MacBooku Pro a dalších počítačích Mac.

Předchozí článek

Powebanka Chargeasap Flash Pro Plus je jako stvořená pro nabíjení Apple produktů

Následující článek

Starší telefony BlackBerry definitivně končí

Související články