Powebanka Chargeasap Flash Pro Plus je jako stvořená pro nabíjení Apple produktů

Potřebujete powerbanku? Na trhu jich je tolik, že je skutečně z čeho vybírat. Ne každému jde o cenu. Pokud nechcete obyčejnou powerbanku za 200 Kč, ale raději si připlatíte za zařízení, které bude kvalitně zásobovat vaše Apple zařízení šťávou, máme pro vás tip. Chargeasap Flash Pro Plus je powerbanka, která je sice drahá, ale tuto investici zajisté oceníte.

Napájet můžete vše potřebné

Chargeasap navrhl Flash Pro Plus s ohledem na uživatele Apple. Podporuje MagSafe, Apple Watch a dokonce 100W nabíjení, které funguje skvěle pro MacBook Pro. Tato jediná baterie může dodávat 190 W pro šest připojených zařízení současně. Má také průchozí nabíjení, což znamená, že baterie a všechna připojená zařízení se budou nabíjet prostřednictvím jediné zásuvky.

Recenze Chargeasap Flash Pro Plus

Powerbanka Flash Pro Plus je vybavena vesmírně šedým leteckým hliníkem obaleným kolem dvou nabíjecích podložek, čtyř USB portů a OLED displeje. Délka a šířka jsou téměř totožné s iPhonem 13 Pro Max, ale hloubka je téměř čtyřikrát větší než u iPhonu. Váží 580 gramů, takže není extrémně těžká.

Nabíjecí podložka MagSafe již není skleněná, což znamená, že celková konstrukce je odolnější. Magnety jsou dostatečně silné, aby váš iPhone nesklouzl, ale iPhone 13 Pro Max je příliš těžký na to, aby zůstal na místě, když baterie stojí svisle. OLED displej je výrazným vylepšením oproti Flash 2.0 LED displeji. Zobrazuje informace o nabíjení pro každý port a celkové nabití baterie.

Uspořádání portů je také výrazně vylepšeno díky třem portům USB-C a jednomu portu USB-A. Když už jsme u USB-C all-in, port USB-A se hodí pro nabíjení telefonu přítele, když má starší kabel. Chargeasap nazývá Flash Pro Plus „kapsní“ baterií, ale tato baterie by se nikdy nevešla do kapsy kalhot. Bez problémů se však vejde do většiny vnitřních kapes batohu.

Specifikace

Flash Pro Plus nabízí řadu způsobů nabíjení s maximálním celkovým výkonem 190 W. 100W port USB-C navíc dokáže rychle nabíjet 14palcový MacBook Pro a přitom napájet všechny ostatní porty. Tato baterie má kapacitu 25 000 mAh, což znamená vícenásobné plné nabití jakéhokoli zařízení Apple. Při běžném používání jsme baterii vybíjeli jen zřídka.

Díky grafenové baterii od společnosti Panasonic se teplota nikdy nedostane nad 60 stupňů Celsia. Hliníková konstrukce dobře odvádí teplo rovnoměrně, takže baterie nikdy není příliš horká na dotyk. Nabíjecí podložka MagSafe dokáže nabíjet kompatibilní telefony iPhone plnou rychlostí 15 W. Nabíjecí puk Apple Watch je schopen nabíjet 5 W, oproti 2,5 W, které se běžně vyskytují u nabíječek třetích stran. Tři porty USB-C mají stanovenou rychlost nabíjení pro každý z nich. C1 je 100W PD nabíječka, která funguje jako výstup a vstup pro baterii. C2 je 20W PD nabíječka a C3 je 60W PD nabíječka.

Port USB-A je konfigurován s několika nabíjecími funkcemi. Zařízení může dodávat až 50 W a konkrétně podporuje OnePlus 50 W, OPPO SVOOC 50 W a Huawei SuperCharge 22,5 W. Také díky inteligentním funkcím nabíjení, jako je Power Delivery, se zařízení s nízkým výkonem, jako jsou AirPods nebo jiná sluchátka, budou bezpečně nabíjet v jakémkoli portu.

Konečná maloobchodní cena baterie Chargeasap je na trhu 319 $, což není málo, ale na druhou stranu na tak kvalitní zařízení nenarazíte zrovna na každém rohu.

Předchozí článek

Apple vydává aplikaci AirTag Tracker Detect pro Android

Následující článek

Očekává se, že čipy Apple Silicon budou obnovovány v 18-měsíčním cyklu

Související články

iSETOS: na zlevněné produkty čekaly davy

Před otevřením jsme vás informovali o speciální akci, kterou firma Setos, zabývající se Apple produkty již od roku 1996, přichystala pro první zákazníky. Spousta lidí se ale obávala, že otevření nedopadne bez chyb, které potkaly konkurenci. Jak celá akce probíhala?

Reportáž: Jak vypadalo zahájení prodeje iPhone 4 v ČR!

Už je to tady. 26.8.10 a iPhone 4 se začíná prodávat v České republice, a já chci být mezi prvními šťastnými majiteli. Dlouho jsem na tenhle den čekal, a mnoho si protrpěl (více na konci článku), příjemné ceny, které tuzemští operátoři nasadili, mě však jen utvrdili, že koupit iPhone 4 v Česku a ne v cizině bude nakonec asi nejlepší.