Některé modely iPhone 14 by mohly mít vyšší displej

Některé modely v nadcházející řadě Apple iPhone 14 by mohly mít vyšší obrazovky a nové satelitní funkce. Podle nové zprávy také nemusí přijít v „mini“ variantě. Očekává se, že iPhone 14 bude uveden na trh později v roce 2022 a podle nedávných zvěstí by modely iPhone 14 Pro mohly přejít na čipy A16, zatímco základní modely iPhone 14 by mohly zůstat na vylepšené verzi Apple A15.

K jakým změnám dojde?

Nedávno 9to5Mac uvedl, že jeho zdroje potvrdily odlišné čipy v „iPhonu 14“. Zpráva také přidala nové podrobnosti o chystaných smartphonech. Například Apple údajně upustí od 5,4palcového „mini“ modelu ve prospěch dvou 6,1palcových verzí a dvou 6,7palcových variant. Nová zařízení si zachovají stejné rozlišení displeje jako jejich předchůdci iPhone 13.

iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max by však mohly mít o něco vyšší obrazovku kvůli tvaru pilulky a děrovanému designu. Dřívější zvěsti naznačovaly, že nová náhrada zářezu přichází nejprve na modely Pro v roce 2022.

Pokud jde o další zajímavosti, zdroje řekly 9to5Mac , že Apple pracuje na funkcích satelitní komunikace. Údajně však není jasné, zda tyto funkce, které mají kódové označení „Stewie“, budou připraveny včas pro sestavu podzimu 2022.

Předchozí článek

Chrome v testu rychlosti porazil Safari a je rychlejším prohlížečem

Následující článek

U budoucích klávesnic Applu by jedna klávesa mohla sloužit jako myš

Související články