Music Player All-in-1: alternativní přehrávač hudby s pár vylepšeními

Tento hudební přehrávač se velmi podobá oficiální službě od Applu (Hudba/Music), přesto se však v několika zajímavých bodech liší.

Tento hudební přehrávač se velmi podobá oficiální službě od Applu (Hudba/Music), přesto se však v několika zajímavých bodech liší, když dovolíte, rád bych Vám je představil.

První čeho si všimnete, je jiný design, než na který jste byli u Vašeho iOS dosud zvyklí. Jedná se o to, že nevidíte pouze obrázek písničky, ale vidíte samotné CD. Toto nové pozadí má však i praktický význam, pomocí různých gest na obrazovce můžete přístroji zadávat různé pokyny (např. zvýšit/snížit hlasitost písničky, pozastavit nebo najít text pro Vámi zvolený song), tyto gesta lze libovolně přenastavit v nastavení.

V menu které zobrazíte jednoduchým dotykem na obrazovku, najdete další zajímavé funkce, z nichž mě nejvíce oslovila, možnost měnit rychlost písničky (dá se s tím opravdu pobavit). Mezi další funkce patří: 1) Timer – funkce, která se hodí hlavně, když před spaním posloucháte hudbu. 2) Share – propojení se sociálními sítěmi. 3) Album Inko – to je všem asi jasné 🙂 4) tahle funkce Vám vyhledá klip k dané písničce, informace o autorovi, text songu a fotky interpreta.

Pokud rádi posloucháte hudbu a já předpokládám, že ano, nevidím důvod, proč si aplikaci nestáhnout a posunout tak zážitek z poslechu zase o úroveň výš.

Music Player All-in-1-1.59€-Appstore

11 comments
 1. Správný překlad “Stay hungry, stay foolish” je Zůstaňte hladoví, zůstaňte bláhoví, ale nejste jediní, kdo to překládá špatně. Ovšem nechápu analogii citátu a obrázku CD, spíš to vypadá dost samoúčelně a autor zjevně nepochopil význam citátu.
  Stejně tak nechápu význam obrázku CD s dotykovými gesty? To jím snad otáčím? Neměl by jakýkoliv obrázek stejný význam? Apředevším jsem se vůbec nedozvěděl, odkud si aplikace bere hudbu. Z knihovny nebo ji tam musím nahrát zvlášť?
  Jinak měnit rychlost písniček je zábava přibližně na 5 minut a význam může mít spíš pro tanečníky.

  1. Ano. K tomu ještě přehrává soubory vložené skrz iTunes file sharing.

 2. Umi to pracovat i s playlisty? nebo pouze jmena interpretu, nazvy alb atd ?

  1. 3) Album Inko – to je všem asi jasné
   Můžete mi “všichni” říct, co to je za funkci?

   1. Album Info.

    Autor by si mel vypnout automaticke opravy textu 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

AppTips #1: aktuální tipy na iOS aplikace a hry zdarma

Následující článek

HeliumBOOTH: hodně srandy za málo peněz

Související články