Music Player All-in-1: alternativní přehrávač hudby s pár vylepšeními

Tento hudební přehrávač se velmi podobá oficiální službě od Applu (Hudba/Music), přesto se však v několika zajímavých bodech liší.

Tento hudební přehrávač se velmi podobá oficiální službě od Applu (Hudba/Music), přesto se však v několika zajímavých bodech liší, když dovolíte, rád bych Vám je představil.

První čeho si všimnete, je jiný design, než na který jste byli u Vašeho iOS dosud zvyklí. Jedná se o to, že nevidíte pouze obrázek písničky, ale vidíte samotné CD. Toto nové pozadí má však i praktický význam, pomocí různých gest na obrazovce můžete přístroji zadávat různé pokyny (např. zvýšit/snížit hlasitost písničky, pozastavit nebo najít text pro Vámi zvolený song), tyto gesta lze libovolně přenastavit v nastavení.

V menu které zobrazíte jednoduchým dotykem na obrazovku, najdete další zajímavé funkce, z nichž mě nejvíce oslovila, možnost měnit rychlost písničky (dá se s tím opravdu pobavit). Mezi další funkce patří: 1) Timer – funkce, která se hodí hlavně, když před spaním posloucháte hudbu. 2) Share – propojení se sociálními sítěmi. 3) Album Inko – to je všem asi jasné 🙂 4) tahle funkce Vám vyhledá klip k dané písničce, informace o autorovi, text songu a fotky interpreta.

Pokud rádi posloucháte hudbu a já předpokládám, že ano, nevidím důvod, proč si aplikaci nestáhnout a posunout tak zážitek z poslechu zase o úroveň výš.

Music Player All-in-1-1.59€-Appstore

11 comments
 1. Správný překlad “Stay hungry, stay foolish” je Zůstaňte hladoví, zůstaňte bláhoví, ale nejste jediní, kdo to překládá špatně. Ovšem nechápu analogii citátu a obrázku CD, spíš to vypadá dost samoúčelně a autor zjevně nepochopil význam citátu.
  Stejně tak nechápu význam obrázku CD s dotykovými gesty? To jím snad otáčím? Neměl by jakýkoliv obrázek stejný význam? Apředevším jsem se vůbec nedozvěděl, odkud si aplikace bere hudbu. Z knihovny nebo ji tam musím nahrát zvlášť?
  Jinak měnit rychlost písniček je zábava přibližně na 5 minut a význam může mít spíš pro tanečníky.

  1. Ano. K tomu ještě přehrává soubory vložené skrz iTunes file sharing.

 2. Umi to pracovat i s playlisty? nebo pouze jmena interpretu, nazvy alb atd ?

  1. 3) Album Inko – to je všem asi jasné
   Můžete mi “všichni” říct, co to je za funkci?

   1. Album Info.

    Autor by si mel vypnout automaticke opravy textu 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

AppTips #1: aktuální tipy na iOS aplikace a hry zdarma

Následující článek

HeliumBOOTH: hodně srandy za málo peněz

Související články

iPhone OS 4.0: video recenze nových funkcí

Jak jsme vám již naznačili v článku věnovaném iPhone OS 4.0, nových funkcí je opravdu dost. Na ty nejvýznamějsí vychytávky jako multitasking, nový mailový klient, složky, digitální zoom fotoaparátu, možnost psát na bluetooth klávesnici, nebo třeba novinky ve fotkách se můžete kouknout v rychlé anglické video představení.