AppTips #1: aktuální tipy na iOS aplikace a hry zdarma

AppTips je nový seriál, ve kterém vám magazín iPhoneTips bude pravidelně servírovat ty nejzajímavější tipy na aplikace a hry z AppStore aktuálně zdarma nebo ve slevě! Majitelé všech iOS zařízení se tak mohou těšit na pravidelný přísun tipů pro svůj iPhone, iPad a iPod touch!

AppTips je nový seriál, ve kterém vám magazín iPhoneTips bude pravidelně servírovat ty nejzajímavější tipy na aplikace a hry z AppStore aktuálně zdarma nebo ve slevě! Majitelé všech iOS zařízení se tak mohou těšit na pravidelný přísun tipů pro svůj iPhone, iPad a iPod touch!

Většina vývojářů má na App Store nějakou politiku prodeje jejich aplikace. Nejsnažším “vystřelením” aplikace na vrchol žebříčků je dát ji na omezenou dobu do App Store se slevou, nebo zdarma. V těchto jejich akcích lze často získat velmi pěkné placené aplikace a hry, nebo alespoň appky získat za zajímavou cenu ve slevě. A přesně o tom bude náš seriál nazvaný “AppTips”.

Pokud nechcete čekat na slevy prvotřídních a nejznámějších herních titulů, koukněte na náš návod jak získat placené aplikace a hry pro iPhone a iPad zdarma.

Aktuální tipy na hry zdarma, které najdete na AppStore:

Siege Hero

Info: Nenudí vás už ptáci, kteří jsou všude? Siege Hero je hra postavená na stejném principu, ovšem místo ptáků zde máte piráty, po kterých házíte směrem od vás, ne do strany jako u Angry Birds.

App Store Link

Stop Those Fish

Info: V roli medvěda se budete snažit zachránit sami sebe a budete bojovat proti rybám, velice návyková hra.

App Store Link

Shuttle Scuttle

Info: Klasická “bitová” střílečka s vesmírnou lodí. Většinou mají hry s podobnou grafikou úžasnou hratelnost, nyní můžete tedy Shuttle Scuttle vyzkoušet.

App Store Link

Bubble Hero

Info: Svět spěje ke svému konci. Vy, válečný Panda, se budete snažit ho zachránit na cestě plné nebezpečí … a bublin.

App Store Link

Iron Frog HD

Info: Hra pro iPad v hlavní roli s roztomilým žabákem. Vaším úkolem je běhat po obrazovce a sbírat diamanty. To vám znepříjemní další padající objekty, které vás můžou zabít. Hra má velice jednoduché ovládání.

App Store Link [iPad]

Dino Cap

Info: Prehistoričtí ještěři ovládli svět a všechny zabili. Zbyl jsi jenom ty a obrovské množství zbraní, které ti pomohou s nimi bojovat. Dokážeš je porazit?

App Store Link

Shogun

Info: Opět jedna old-schoolovka, která potěší průměrnou grafikou a množstvím nepřátel. Zničte je všechny!

App Store Link

Mystery Mania

Info: EA Games vytvořilo další puzzle hru. V každé místnosti budete muset vyřešit nějakou záhadu. Strach nechte stranou a připravte váš mozek na další zážitek z puzzle her.

App Store Link

Aktuální slevy aplikací a her na AppStore:

Batman Arkham City Lockdown za $2.99

Zuma Revenge Pro za $0.99

Gas Cubby za $2.99

Words with Friends za $0.99 a také verze pro iPad za stejnou cenu

Mega Man 2 za $0.99

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

My Data Manager: hlídejte stažená data a mějte FUP pod kontrolou

Následující článek

Music Player All-in-1: alternativní přehrávač hudby s pár vylepšeními

Související články

Tumblr: pohodlné blogování přímo z vašeho iPhone

O tumblr jste určitě již slyšeli a pokud ne, krátce vám tuto jedinečnou službu představím. Patří mezi služby blogovací podobně jako Posterous nebo Blogger. Může také sloužit pro mikroblogování a sdílení aktuálních informací. Možností jejího využití jsou velmi široké a v posledním roce je tumblr na vzestupu u nás i v zahraničí.

Carmageddon: legendární PC hra dnes pro iPhone a iPad zdarma

Pokud už nejste teenageři, tak možná pamatujete počítačovou hru Carmageddon, která se svého času proslavila svou brutalitou a následným zákazem prodeje v několika zemích. Tento herní klenot, který vás pasoval do role brutálního řidiče červeného sporťáku stylově přejíždějícího chodce, je dnes na AppStore pro váš iPhone a iPad zdarma!