MotoHeroz: zaskákejte si s terénním autem v parádní hře

MotoHeroz je nová hra od studia RedLynx, tvůrců úspěšného DrawRace 2, ve které proháníte terénní vozidla přes všemožné skokánky, můstky a vyvrácené stromy.

MotoHeroz je nová hra od studia RedLynx, tvůrců úspěšného DrawRace 2, ve které proháníte výkonná terénní vozidla přes všemožné skokánky, můstky a vyvrácené stromy. Když k tomu přičteme líbivý grafický kabátek a výbornou hratelnost, máme tu hru, která vás zabaví na dlouhé hodiny.

Princip hry je jednoduchý. Terénním autíčkem musíte za určitý čas projet danou trať plnou skoků, mincí a různých nástrah, abyste dostali hvězdy a peníze. U každé tratě jsou předem dány tři časy. Pokud budete rychlejší jak první čas, dostanete jednu hvězdu, pokud budete rychlejší jak druhý čas, dostanete dvě a konečně, pokud překonáte i třetí čas, dostanete tři hvězdy a největší peněžitou odměnu.

Celá hra je rozdělena na (zatím) šest světů: poušť, les, zmrzlý svět, svět z budoucnosti, prales a Oblast 52. V každém světě máte k dispozici jiné auto s jinými vlastnostmi a pět tratí, takže jich hra obsahuje celkem třicet.

MotoHeroz - světy

Jedna trať z každého světa je vždy speciální a vaším úkolem v ní je buď skočit co nejdál, chránit cílový míč, nebo vyhrát nad soupeři, kteří jedou zároveň s vámi.

Místy jsou na trati přítomny i různé bonusy, které vašemu autu dočasně dodají nějakou speciální schopnost, jako například pružina, oxid dusný, přísavkové pneumatiky, raketový motor nebo ultrazvuková bomba. Sem tam se objeví výtah či vozítko, které vás kousek zdvihne nebo sveze. Dále se na každé trati nachází truhla s pokladem, kterou když najdete, obdržíte slušný finanční obnos.

Za utržené peníze můžete každému autu vylepšit jeho akceleraci, rychlost a sílu bonusů, což je velice důležité, pokud chcete stále zlepšovat svoje časy a díky dalším získaným hvězdám odemykat nové tratě a světy.

Součástí MotoHeroz je i multiplayer. Ten ale funguje tak, že se k vám na trati přidá červený duch, který představuje pouze záznam jízdy náhodného hráče a jeho čas. Výhodou je, že nemusíte čekat, než se někdo připojí, nevýhodou ale je, že nemůžete závodit se svými přáteli. Samozřejmostí je integrace Game Center.

Nastavení hry umožňuje ztlumit hudbu a zvuky auta a okolí, a protože ovládání auta nemusí vyhovovat každému, dají se ovládací prvky přesunout do požadovaných pozic.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IixAciRmGRc[/youtube]

MotoHeroz oslní skvělou vizuální stránkou a hlavně výborně zpracovanou fyzikou, která vás ihned vtáhne do závodění. A jelikož se budete stále snažit zlepšovat své výsledky, rozhodně se u ní nebudete nudit. Jediná věc, která nepotěší, je, že hra je v App Store pro iPhone a iPad ve formě dvou samostatných aplikací.

MotoHeroz dávám 85% a vřele hru doporučuji.

MotoHeroz pro iPhone a iPod Touch – 0,79 € – App Store link

MotoHeroz HD pro iPad – 2,39 € – App Store link

131 comments
    1. jo, když si otevřes to MotoHeroz pro iPhone a iPod Touch – 0,79 € – App Store link tak je tam v pravo nahoře napsáno: GAME CENTER

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Angry Birds Space: nová verze je lepší, než si myslíte

Následující článek

Už žádné neostré fotky s budoucími iPhony?

Související články