Slovník cizích slov: Občas užitečná maličkost

Také se vám občas stane, že objevíte nějaký ten odborný článek plný vám neznámých slov? Jednoduchým řešením je aplikace Slovník cizích slov, která zná vysvětlení opravdu hodně výrazů.

Také se vám občas stane, že objevíte nějaký ten odborný článek plný vám neznámých slov? Jednoduchým řešením je aplikace Slovník cizích slov, která zná vysvětlení opravdu hodně výrazů.

Aplikace není o nic více, o nic méně, než solidně obsáhlý abecední seznam cizích slov, používaných čas od času v češtině. Na pravé straně máte samozřejmě rychlé přeskočení k danému písmenu a nahoře lištu na vyhledávání. Lze také kliknout na kterékoliv slovo pokud chcete vidět všechny jeho významy.

Kromě hojně obdařené databáze slov asi nic více aplikace neobsahuje, nicméně také díky své jednoduchosti je celkem dobře využitelná. Pokud máte na svém iPhonu rádi spoustu maličkostí, které se vám občas hodí, je Slovník cizích slov přesně pro vás.

Aplikace je plně ve vašem iPhonu, takže nepotřebujete připojení k internetu. S velikostí 2,3MB můžete být jedině spokojeni a cena také není špatná.

Slovník Cizích Slov – 1,59 € – AppStore Link

2 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Zombie Flick: dokážete přežít zombie apokalypsu? + soutěž!

Následující článek

Apple v ČR: Ceny padají, blýská se na lepší časy?

Související články

Bowtie: ovládání hudby z počítače na iPhone

Bowtie je přesný protiklad aplikace Remote, která byla na tomto webu již dříve recenzována. Na rozdíl od Remote vám totiž Bowtie umožňuje z počítače ovládat přehrávání hudby na iPhonu. Celá aplikace je velice efektní a i přes nízkou cenu jsou k dispozici dvě verze desktopové aplikace - pro Mac a Windows.

MHD: jízdní řády ze všech českých měst

Momentálně nejprodávanější aplikace českého AppStore má jasné poslání - komukoliv v Čr pomoci najít spojení městské hromadné dopravy, ať už je kdekoliv. Podíval jsem se na zoubek této aplikaci, a ikdyž je poměrně jednoduchá, funguje zkrátka výborně. Více o MHD v článku.