Virtuální realita s Homido VR

Když v minulém roce přišel na svět projekt Google Cardboard, byl vítanou změnou, která si získala mnoho pozitivních ohlasů. Brýle pro virtuální realitu ve formě poskládaného kartonu ovšem nepřináší ten správný komfort a pokud vás nebolí investovat do pokročilejšího zařízení, je vám k dispozici zařízení Homido VR, které už přeci jen působí prestižnějším dojmem.

Základem brýlí pro virtuální realitu je sada čoček a pouzdro, do kterého zasunete svůj iPhone se zapnutou hrou či aplikací pro virtuální realitu. U Homido VR si dal výrobce velmi záležet, aby se jednalo o opravdový zážitek. Hned jako první nás může překvapit vysoká kvalita obrazu, které bylo dosaženo vysoce kvalitní optikou se 100 stupňovým záběrem. Dále zde potěší obrovská podpora her a aplikací, která se rozrostla na stovky kusů, z nichž desítky jsou zcela zdarma.

 

Ty placené jsou k dispozici již od 1 dolaru. Pokud jste tedy s Google Cardboard na virtuální realitu zanevřeli, Homido VR vám spraví chuť a ukáže svým virtuální realitu tak, jak se sluší a patří. Cena zařízení se pohybuje jen kolem 2 tisíc korun a lze k němu přikoupit i herní ovladač, který se páruje přes Bluetooth. Výhodou Homida je fakt, že v dostupnosti překonal USA a nejprve se objevil v Evropě. Pokud vás tento kousek zajímá, navštivte jeho oficiální stránky, kde si můžete prohlédnout i kompletní nabídku her a aplikací.

Předchozí článek

Internet za poslední týden #4

Následující článek

Zajímavé aplikace pro váš MAC

Související články

Hry pro iPhone 4: Gyroskop a Retina displej v akci! (video)

Jak jste si mohli přečíst v našem představení, nový iPhone 4 obsahuje gyroskop, což je hardwarové vylepšení pro detailnější snímání naklánění přístroje. Nikdo doposud nevěděl, co dokáží vývojáři z této nové vlastnosti iPhone 4 vytěžit, v dnešním článku ale najdete video z nových her určených pouze pro iPhone 4. Už teď je jasné, že hry pro iPhone 4 budou fantastické!