Virtuální realita s Homido VR

Když v minulém roce přišel na svět projekt Google Cardboard, byl vítanou změnou, která si získala mnoho pozitivních ohlasů. Brýle pro virtuální realitu ve formě poskládaného kartonu ovšem nepřináší ten správný komfort a pokud vás nebolí investovat do pokročilejšího zařízení, je vám k dispozici zařízení Homido VR, které už přeci jen působí prestižnějším dojmem.

Základem brýlí pro virtuální realitu je sada čoček a pouzdro, do kterého zasunete svůj iPhone se zapnutou hrou či aplikací pro virtuální realitu. U Homido VR si dal výrobce velmi záležet, aby se jednalo o opravdový zážitek. Hned jako první nás může překvapit vysoká kvalita obrazu, které bylo dosaženo vysoce kvalitní optikou se 100 stupňovým záběrem. Dále zde potěší obrovská podpora her a aplikací, která se rozrostla na stovky kusů, z nichž desítky jsou zcela zdarma.

 

Ty placené jsou k dispozici již od 1 dolaru. Pokud jste tedy s Google Cardboard na virtuální realitu zanevřeli, Homido VR vám spraví chuť a ukáže svým virtuální realitu tak, jak se sluší a patří. Cena zařízení se pohybuje jen kolem 2 tisíc korun a lze k němu přikoupit i herní ovladač, který se páruje přes Bluetooth. Výhodou Homida je fakt, že v dostupnosti překonal USA a nejprve se objevil v Evropě. Pokud vás tento kousek zajímá, navštivte jeho oficiální stránky, kde si můžete prohlédnout i kompletní nabídku her a aplikací.

Předchozí článek

Internet za poslední týden #4

Následující článek

Zajímavé aplikace pro váš MAC

Související články
Číst více

MetaWatch STRATA: dostupné hodinky pro iPhone a Android

Hodinky se jako rozšíření iPhone používají sice už více než rok, ale o jejich unikátní vlastnosti vyzkoušelo na vlastní kůži jen minimum uživatelů. A proč tomu tak je? Uživatelé jsou již natolik navyklí vytahovat telefon z kapsy, že je pro ně investice do rozšíření zbytečná. Nyní ovšem může nastat zlom, hodinky zlevňují.

iTunes 9.1: Jak dostat do iPhonu více hudby?

Možná to znáte, sehnali jste si nové CD vaší oblíbené skupiny a chcete si ho nahrát do iPhonu, ale iTunes vás upozorní, že paměť je plná. Vy tak musíte smazat jinou hudbu nebo aplikaci. S příchodem iTunes 9.1 je zde však funkce, které vám z 3 GB hudby udělá 1,5 GB.