Módní novinka Craftwerk Espelette pro váš MacBook a iPad

Kickstarter pravidelně zveřejňuje horké novinky a jednou z nich je i exkluzivní edice kožených tašek pro MacBooky a iPady. Stejně tak jako známe klasický módní svět, tak existuje i izolovaná móda vztahující se pro nadšence elektroniky, tedy obzvláště pro uživatele Applu.

Kickstarter pravidelně zveřejňuje horké novinky a jednou z nich je i exkluzivní edice kožených tašek pro MacBooky a iPady. Stejně tak jako známe klasický módní svět, tak existuje i izolovaná móda vztahující se pro nadšence elektroniky, tedy obzvláště pro uživatele Applu.

Je to již dlouho, co většina pouzder opustila futuristické i latexové designy a pustila se do opravdových módních skvostů. Jedním z nich je i nově představená série od společnosti Craftwerk, která chce na západní trh přivést francouzskou módu. Kickstarter už jednou společnost Craftwerk podporoval a to tehdy, když přišla s inovativními hliníkovými pouzdry, nyní se ovšem jedná o skutečně jinou kategorii, tedy takovou, která přinese k produktům Applu opravdovou eleganci a šmrnc, který tu scházel.

Espelette brašny
Espelette

Tašky pro Macbooky jsou dělány takovým způsobem, aby plně vyhovovaly například i messengerům. Jejich tvar je uzpůsoben pro Macbook Pro, 13 palcový MacBook Air a dále pro všechny iPady. Materiálem tašek je jemná kůže v kombinaci s vlnou. Na první pohled vypadá tato kombinace velmi stylově a majitel si tak může připadat jako módní ikona. Taška disponuje i několika kapsami, takže do ní lze uložit například také peněženku, nabíječku a několik per. Zapínání je na kvalitní zip, který je bezpečný a zároveň zajistí snadné otevírání.

[youtube id=”25a4K_4jTJ0″ width=”100%” height=”auto”]

Kolekce zahrnuje brašnu na notebook a pouzdro na tablet, obojí má podobné konstrukční vlastnosti a odnímatelný popruh pro snadné nošení. Na trh internetových obchodů a aukčních portálů by se celá edice mohla dostat již letos v září, cena bude u pouzder začínat na 150 a u brašen na 250 dolarech. Vše záleží na finanční podpoře Kickstarteru, který ovlivní rychlost dostupnosti produktů na trhu, sériová výroba kolekce Espelette začne teprve v květnu.

77 comments
  1. Miluji tohle rustikální pojetí, avšak značka Craftwerk nepřináší na trh nic nového. Osobně jsem viděl a i sám používám více zajímavé kousky. Pro inspiraci např. aktuálně nosím tento briefcase pro můj MacBook Air 13″ http://www.belenty.com/cs/aktovka-hando-cognac-detail/ který mám osobně dost oblíbený

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek
LED dioda

iOS Tip: Výstrahy bleskem LED

Následující článek

Apple letošní WWDC 2014 zahájí 2. června

Související články