Módní novinka Craftwerk Espelette pro váš MacBook a iPad

Kickstarter pravidelně zveřejňuje horké novinky a jednou z nich je i exkluzivní edice kožených tašek pro MacBooky a iPady. Stejně tak jako známe klasický módní svět, tak existuje i izolovaná móda vztahující se pro nadšence elektroniky, tedy obzvláště pro uživatele Applu.

Kickstarter pravidelně zveřejňuje horké novinky a jednou z nich je i exkluzivní edice kožených tašek pro MacBooky a iPady. Stejně tak jako známe klasický módní svět, tak existuje i izolovaná móda vztahující se pro nadšence elektroniky, tedy obzvláště pro uživatele Applu.

Je to již dlouho, co většina pouzder opustila futuristické i latexové designy a pustila se do opravdových módních skvostů. Jedním z nich je i nově představená série od společnosti Craftwerk, která chce na západní trh přivést francouzskou módu. Kickstarter už jednou společnost Craftwerk podporoval a to tehdy, když přišla s inovativními hliníkovými pouzdry, nyní se ovšem jedná o skutečně jinou kategorii, tedy takovou, která přinese k produktům Applu opravdovou eleganci a šmrnc, který tu scházel.

Espelette brašny
Espelette

Tašky pro Macbooky jsou dělány takovým způsobem, aby plně vyhovovaly například i messengerům. Jejich tvar je uzpůsoben pro Macbook Pro, 13 palcový MacBook Air a dále pro všechny iPady. Materiálem tašek je jemná kůže v kombinaci s vlnou. Na první pohled vypadá tato kombinace velmi stylově a majitel si tak může připadat jako módní ikona. Taška disponuje i několika kapsami, takže do ní lze uložit například také peněženku, nabíječku a několik per. Zapínání je na kvalitní zip, který je bezpečný a zároveň zajistí snadné otevírání.

[youtube id=”25a4K_4jTJ0″ width=”100%” height=”auto”]

Kolekce zahrnuje brašnu na notebook a pouzdro na tablet, obojí má podobné konstrukční vlastnosti a odnímatelný popruh pro snadné nošení. Na trh internetových obchodů a aukčních portálů by se celá edice mohla dostat již letos v září, cena bude u pouzder začínat na 150 a u brašen na 250 dolarech. Vše záleží na finanční podpoře Kickstarteru, který ovlivní rychlost dostupnosti produktů na trhu, sériová výroba kolekce Espelette začne teprve v květnu.

77 comments
  1. Miluji tohle rustikální pojetí, avšak značka Craftwerk nepřináší na trh nic nového. Osobně jsem viděl a i sám používám více zajímavé kousky. Pro inspiraci např. aktuálně nosím tento briefcase pro můj MacBook Air 13″ http://www.belenty.com/cs/aktovka-hando-cognac-detail/ který mám osobně dost oblíbený

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek
LED dioda

iOS Tip: Výstrahy bleskem LED

Následující článek

Apple letošní WWDC 2014 zahájí 2. června

Související články

Apple iPad: nová televizní reklama vyzdvihuje iOS 4.2

Apple pravidelně servíruje televizní reklamy na jejich produkty, ve který se většinou zaměří na jednu vlastnost, na kterou chce potencionální zákazníky nalákat. Není tomu jinak ani v prosinci, včera odstartovala televizní kampaň na iPad s iOS 4.2. Jak si můžete všimnout na videu, řeč je především o AirPlay, AirPrint a Multitaskingu. Jak se vám reklama líbí?