LED dioda

iOS Tip: Výstrahy bleskem LED

Máme pro vás rychlý tip – výstrahy bleskem LED na příchozí hovory a SMS. Tuto vychytávku možná už znáte, protože je integrována do iOS poměrně dlouho, nicméně řada uživatelů o této možnosti zatím neví, což je velká škoda.

Máme pro Vás rychlý tip – výstrahy LED bleskem na příchozí hovory a SMS. Tuto vychytávku možná už znáte, protože je integrována do iOS poměrně dlouho, nicméně řada uživatelů o této možnosti ještě neví, což je veliká škoda.

Osobně tuto funkci využívám poměrně často především ve večerních hodinách, kdy upozornění LED diodou je poměrně nenápadné a přesto efektivní. Tato výstraha zároveň dobře poslouží také uživatelům s poruchou sluchu. Jak tedy zapnout výstrahu LED bleskem?

Nastavení -> Obecné -> Zpřístupnění -> Výstrahy bleskem LED

Pokud máte nastavený jazyk iOS na angličtinu, najdete toto nastavení zde:

Settings -> General -> Accessibility -> LED Flash for Alerts

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Bezdrátové nabíjení iPhone s WiQiQi i5

Následující článek

Módní novinka Craftwerk Espelette pro váš MacBook a iPad

Související články

Tipy a triky pro váš iPhone: část první

iPhone je velice intuitivní zařízení stejně tak, jako ostaní výrobky značky Apple. I tak se ale najde spousta funkcí, o kterých někteří uživatelé třeba vůbec nevědí. Apple se je samozřejmě nesnaží schovat, ale občas někoho ani nenapadne takovou vychytávku použít, případně že by něco akového v iPhone vůbec mohlo být. V první části tipů a triků bych vám rád představil pár fint, o kterých jste možná neměli ani tušení!