LED dioda

iOS Tip: Výstrahy bleskem LED

Máme pro vás rychlý tip – výstrahy bleskem LED na příchozí hovory a SMS. Tuto vychytávku možná už znáte, protože je integrována do iOS poměrně dlouho, nicméně řada uživatelů o této možnosti zatím neví, což je velká škoda.

Máme pro Vás rychlý tip – výstrahy LED bleskem na příchozí hovory a SMS. Tuto vychytávku možná už znáte, protože je integrována do iOS poměrně dlouho, nicméně řada uživatelů o této možnosti ještě neví, což je veliká škoda.

Osobně tuto funkci využívám poměrně často především ve večerních hodinách, kdy upozornění LED diodou je poměrně nenápadné a přesto efektivní. Tato výstraha zároveň dobře poslouží také uživatelům s poruchou sluchu. Jak tedy zapnout výstrahu LED bleskem?

Nastavení -> Obecné -> Zpřístupnění -> Výstrahy bleskem LED

Pokud máte nastavený jazyk iOS na angličtinu, najdete toto nastavení zde:

Settings -> General -> Accessibility -> LED Flash for Alerts

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Bezdrátové nabíjení iPhone s WiQiQi i5

Následující článek

Módní novinka Craftwerk Espelette pro váš MacBook a iPad

Související články

BTstack Mouse: iPad lze ovládat bezdrátovou myší (návod)

Po nedávném uvedení nástroje pro Jailbreak iPadu (o aplikaci Spirit jsme psali zde) se na internetu začalo objevovat spoustu nových neoficiálních úprav softwarové části iPadu. Jednou z nich je aplikace BTstack Mouse z Cydie. Ta umožní iPad ovládat bezdrátovou myší přes bluetooth. Na video-tutoriálu uvidíte ovládání iPadu pomocí Magic Mouse!