Vyhlášení soutěže: 3 vouchery na opravu rozbitého iPhone!

Pokud sledujete iPhoneTips.cz na Facebooku, tak vám nemohla uniknout naše soutěž o 3 vouchery na opravu v ordinaci Apple zařízení iPhoneDoktor.cz, který vám, více jak 3. tisícům fanouškům na Facebooku, věnoval dárek dohromady za 2.250 Kč! Zajímá vás, zda jste právě vy vyhrál(a) voucher? Čtěte dál!

Pokud sledujete iPhoneTips.cz na Facebooku, tak vám nemohla uniknout naše soutěž o 3 vouchery na opravu v ordinaci Apple zařízení iPhoneDoktor.cz, který vám, více jak 3. tisícům fanouškům na Facebooku, věnoval dárek dohromady za 2.250 Kč! Zajímá vás, zda jste právě vy vyhrál(a) voucher? Čtěte dál!

Protože jsme chtěli dát šanci opravdu všem, neptali jsme se na zbytečné otázky. Jediná podmínka byla být fanouškem iPhoneTips na Facebooku a vyplnit formulář. Poměrně snadné, co říkáte? 🙂

Celkem se zúčastnilo 184 lidí, z kterých Random.org náhodně vybral 3 výherce. Na videu nahoře vidíte, jak losování probíhalo.

Voucher na opravu v hodnotě 500 Kč získává:

  • 161 – Roman Klčo – bogy.sk@…

Voucher na opravu v hodnotě 750 Kč získává:

  • 70 – Pavel Kotyza – kotyza@…

Voucher na opravu v hodnotě 1.000 Kč získává:

  • 58 – David Jareš – dizzi@…

Výherci svou výhru dostanou přímo do svých poštovních schránek, vytištěné na originálních poukazech od partnera těchto stránek, ordinace iPhoneDoktor.cz.

Všem výhercům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast.

Už nyní pro vás připravujeme další soutěž, která (jestli vše dobře dopadne) bude opravdu lákavá. Zůstaňte s námi na Facebooku, Twitteru a RSS, ať vás můžeme informovat.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Jelly Invaders: zachraňte planetu před invazí želé

Následující článek

Bumps: osvoboďte přátele z mimozemského zajetí + soutěž!

Související články

Nový MacBook Air: vydání se znovu posouvá, čeká se na Lion

Pokud patříte mezi lidi, kteří netrpělivě čekají na nový MacBook Air, pak pro Vás mám špatnou zprávu. Původně se nový MacBook Air měl objevit již na konci tohoto měsíce, čehož se chytla většina zahraničních serverů. Nestalo se ale tak a vypadá to, že vydání nového MacBooku Air je "natáhováno" ne kvůli nějakým problémům ve výrobě, ale spíše z důvodu vydání nového operačního systému od Apple - OS X Lion.

Apple iPhone 4: kompletní informace o novém iPhone!

Apple uvedl dlouho očekávaný iPhone 4. Novinek Steve Jobs představil několik. Asi největší ovace zaslouží nový 3,5" ISP displej s rozlišením 960×640. V novém iPhone se ukrývá ďábelsky rychlý procesor Apple A4, který známe z iPadu. Vylepšený je také fotoaparát, který kromě 5Mpx fotografií, dokaže zaznamenat také video v HD rozlišení 720p. Všechny důležité novinky o Apple iPhone 4 najdete v tomto článku!