Vyhlášení soutěže: 3 vouchery na opravu rozbitého iPhone!

Pokud sledujete iPhoneTips.cz na Facebooku, tak vám nemohla uniknout naše soutěž o 3 vouchery na opravu v ordinaci Apple zařízení iPhoneDoktor.cz, který vám, více jak 3. tisícům fanouškům na Facebooku, věnoval dárek dohromady za 2.250 Kč! Zajímá vás, zda jste právě vy vyhrál(a) voucher? Čtěte dál!

Pokud sledujete iPhoneTips.cz na Facebooku, tak vám nemohla uniknout naše soutěž o 3 vouchery na opravu v ordinaci Apple zařízení iPhoneDoktor.cz, který vám, více jak 3. tisícům fanouškům na Facebooku, věnoval dárek dohromady za 2.250 Kč! Zajímá vás, zda jste právě vy vyhrál(a) voucher? Čtěte dál!

Protože jsme chtěli dát šanci opravdu všem, neptali jsme se na zbytečné otázky. Jediná podmínka byla být fanouškem iPhoneTips na Facebooku a vyplnit formulář. Poměrně snadné, co říkáte? 🙂

Celkem se zúčastnilo 184 lidí, z kterých Random.org náhodně vybral 3 výherce. Na videu nahoře vidíte, jak losování probíhalo.

Voucher na opravu v hodnotě 500 Kč získává:

  • 161 – Roman Klčo – bogy.sk@…

Voucher na opravu v hodnotě 750 Kč získává:

  • 70 – Pavel Kotyza – kotyza@…

Voucher na opravu v hodnotě 1.000 Kč získává:

  • 58 – David Jareš – dizzi@…

Výherci svou výhru dostanou přímo do svých poštovních schránek, vytištěné na originálních poukazech od partnera těchto stránek, ordinace iPhoneDoktor.cz.

Všem výhercům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast.

Už nyní pro vás připravujeme další soutěž, která (jestli vše dobře dopadne) bude opravdu lákavá. Zůstaňte s námi na Facebooku, Twitteru a RSS, ať vás můžeme informovat.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Jelly Invaders: zachraňte planetu před invazí želé

Následující článek

Bumps: osvoboďte přátele z mimozemského zajetí + soutěž!

Související články

Soutež: Vyhrajte 5 luxusních krytů Ultra-Case!

Díky iPhoneTips.cz a internetovému obchodu Kuptolevně.cz máte unikátní možnost vyhrát 5 luxusních krytů Ultra-Case. Ve hře jsou opravdu atraktivní kryty, díky kterým váš iPhone bude kromě stoprocentní ochrany také krásně vypadat. Vyhrát je opravdu snadné, proto neváhejte a soutěžte!

iOS 4.2: tento týden nebude, iTunes 10.1 je ale už venku!

Vše nasvědčovalo tomu, že se 12. listopadu objeví finální verze iOS 4.2, na kterou čekají především vlastnící iPadů (kvůli multitaskingu či české/slovenské lokalizaci systému). Bohužel, kvůli chybě Wi-Fi připojování, kdy se iPad často zničehonic od sítě odpojuje, se iOS 4.2 odkládá. Tato chyba se týká pouze iPadu a jeho GM (Golden Master) verze - předchozí bety totiž s Wi-Fi neměly nejmenší problém.