MiniSquadron: skvělá letecká 2D střílečka

MiniSquadron je jednoduchá 2D hra, ve které je vaším hlavním úkolem sestřelovat nepřátelská letadla, která přilétají ve vlnách. Nechybí ani WiFi multiplayer.

MiniSquadron je jednoduchá 2D hra, ve které je vaším hlavním úkolem sestřelovat nepřátelská letadla. Ta přilétají ve vlnách a postupně se zvyšuje jejich síla i počet. Abyste ovšem měli šanci i proti silnějším soupeřům, tak se i vám postupně budou odemykat nová a vylepšená letadla. A aby toho nebylo málo, tak je k dispozici i WiFi multiplayer.

Hru na podobném principu jsem hrál již v java verzi a byla to opravdu jedna z nejoriginálnějších her, která se dala najít. Ovšem co verze na iPhone? Neztratí se v záplavě těch ostatních a mnohdy i velice nudných her? Určitě ne!

Ve hře máte na výběr ze tří módů, několika prostředí a více jak padesáti letadel. Při hraní bojujete o části ostrova a váš úkol je “odemknout” jeho střed. V každé části ostrova musíte přežít 12 vln nelítostného útoku, abyste mohli pokračovat na další část hry.

Nebudou na vás ovšem útočit pouze běžná letadla. Autoři hry se snažili hru co nejvíce zpestřit, proto na vás může klidně střílet UFO, nebo třeba letadlo v podobě obřího orla. Liší se také jejich arzenál – vzduch budou protínat kulky, naváděné rakety, lasery a spousty dalších zákeřných zbraní. Nejlepší ovšem je, že to, co použijí nepřátelé proti vám, můžete používat také vy. 🙂

Můžete létat opravdu ve spoustě zvláštních letadel.

Hru občas zpestří jeden z mnoha bonusů, které padají v podobě různě barevných hvězd “z vesmíru”. Na všech 12 vln útoku máte vždy tři život- Může se stát, že začne oblohou nekoordinovaně poletovat bonusový život, který není úplně lehké chytit. Bohužel všechny tyto bonusy mohou sebrat i nepřátelé, a poslat tak na vás například letecký útok nebo vám vyfouknout životy navíc.

MiniSquadron je super hra, která vás určitě na nějakou dobu zabaví, a za 2,39€ určitě stojí. Navíc můžete vyzkoušet i lite verzi, která je zdarma.

5 comments
  1. hmmm … pred časom som tuto hru splašil niekde zadarmo … a musím povedať že ide o svelú hru

  2. hmmm … pred časom som tuto hru splašil niekde zadarmo … a musím povedať že ide o svelú hru

  3. Jojo, perfektní hra. Také jsem ji měl zadarmo ve vánoční kolekci. Chtělo by to nová letadla, mám vše otevřené. Hodnocení 9/10 🙂

  4. Jojo, perfektní hra. Také jsem ji měl zadarmo ve vánoční kolekci. Chtělo by to nová letadla, mám vše otevřené. Hodnocení 9/10 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

WinStrom FlexiBee: iPhone verze účetnictví pro Mac

Následující článek

TuneUp: soutěž o aplikaci za $30 končí už zítra

Související články