WinStrom FlexiBee: iPhone verze účetnictví pro Mac

Představení nového účetního software WinStrom FlexiBee ve verzi 10.8.0 s podporou iPhone.

Byla vydána nová verze účetního a ekonomického systému WinStrom FlexiBee. Kromě nového názvu je hlavní novinkou podpora mobilního přístupu se specializovanou aplikací pro iPhone a Android. Pro ostatní zařízení je možné použít přístup přes optimalizované webové stránky.

WinStrom FlexiBee je označení přímého nástupce systému WinStrom 10. Nová verze 10.8.0 přináší mnoho novinek. Tou nejdůležitější je přidání podpory pro mobilní přístup. Byla vyvinuta specializovaná aplikace pro mobilní telefony iPhone a Android (např. Nexus One). Uživatelé tak získají snadný přístup ke všem datům ekonomického systému. Navíc lze pořizovat i základní údaje.

“Chceme, aby mobilní přístup umožnil na cestách pořizovat základní údaje jako je objednávka, nový zákazník či kontakt. Chceme také, aby bylo možné zjistit, zda je uhrazená faktura či je nějaké zboží na skladě.”, řekl vedoucí vývoje Petr Ferschmann.

Protože se jedná o přímého nástupce, všichni uživatelé WinStrom 10, budou moci bezplatně přejít i na WinStrom FlexiBee. Technicky se jedná o pouhé přejmenování produktu WinStrom 10 na WinStrom FlexiBee.

“Cítili jsme, že jsme dosáhli bodu, kdy náš vlajkový produkt již nemá kromě názvu nic společného s původním systémem WinStrom 7. Navíc náš systém velmi častou používají uživatelé operačních systémů Mac OS X a Linux a tak označení “Win” pouze mátlo uživatele”, dodal hlavní analytik Martin Štekl.

Zákazníci systému WinStrom FlexiBee ve velké míře používají i jiné operační systémy než Microsoft Windows: 60% platících zákazníků používá náš produkt i v Linuxu nebo na Mac OS X.

Nová varianta Fact

Novinkou je také nová varianta Fact, která slouží jako fakturační systém. Za nízkou cenu nabízí pokročilý obchodní modul, rozšířený ceník, ale neumožňuje odevzdávat daňové výkazy (např. přiznání DPH) a neobsahuje majetek a ani mzdy.

Více o variantě Fact…

Další novinky této verze

  • kusovník
  • sady a komplety
  • poplatky
  • upraveny rezervace
  • evidence výrobce
  • našeptávač PSČ
  • a mnoho dalšího

Úplný seznam změn…

Současně je také dokončován mzdový systém. Zatím je dostupný vybrané skupině uživatelů. Jeho oficiální vydání se dočkáme velmi brzy.

O WinStrom FlexiBee

Účetní a ekonomický systém WinStrom FlexiBee pro malé a střední společnosti. Nabízí daňovou evidenci a podvojné účetnictví, Českou a Slovenskou legislativu a hovoří Česky, Slovensky, Německy a Anglicky. Podporuje vzdálený a mobilní přístup, operační systémy Windows, Linux a Mac OS X, programátorské rozhraní REST API a mnoho dalšího.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

geoDefense Swarm: logická hra a TD v jednom

Následující článek

MiniSquadron: skvělá letecká 2D střílečka

Související články