TuneUp: soutěž o aplikaci za $30 končí už zítra

Vyhrajte skvělou aplikaci TuneUp, která vám udělá pořádek v iTunes. Soutěžit můžete o licenci za téměř $30, ale pozor – soutěž končí už zítra!

Před 6 dny jsme pro vás připravili recenzi skvělé aplikace TuneUp, která vám dokáže udělat 100% pořádek ve vašich skladbách v iTunes. To samozřejmě není vše. Pro všechny čtenáře, kteří retweetli článek o TuneUp, mají možnost vyhrát neomezenou verzi TuneUp v hodnotě $29.95. Pokud jste se nestihli zapojit do soutěže, tak máte opravdu poslední možnost, soutěž končí už zítra!

Ptáte se jaké byly podmínky soutěže o TuneUp? Je to jednoduché:

Velká soutěž o licenci TuneUp zdarma

Díky iPhoneTips.cz a TuneUpMedia máte unikátní možnost vyhrát jednu licenci skvělého TuneUp v hodnotě $29.95 zcela zdarma.

Pro výhru v soutěži stačí být  follower iPhoneTips.cz na Twitteru a vložit na svůj profil následující zprávu:

RT Vyhrajte s @iPhoneTipscz skvělou #TuneUpSoutez zde: http://tinyurl.com/yzs3y59

Šanci vyhrát má opravdu každý, takže ReTweetujte jak jen můžete. Soutěžní tweety můžete posílat do úterý 2.2.2010 do 23:59.

Držíme vám palce.

Sledujte iPhoneTips.cz na Twitteru!
Sledujte iPhoneTips.cz na Twitteru!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

MiniSquadron: skvělá letecká 2D střílečka

Následující článek

SuperApple #6: tipy a triky pro váš Mac

Související články

Windows 8: Microsoft odhalil plány, Apple má o čem přemýšlet

Sice víme, že tématika Windows a obecně Microsoftu do magazínu zaměřeného převážně na iPhone nespadá, ale dnes jsme se rozhodli udělat výjimku. Microsoft totiž představil zcela nové Windows 8 a dočkali jsme se kompletně nového překopaného UI (User Interface), mimojiné převzatého z Windows Phone 7. Nové UI se nazývá Metro a přináší s sebou i podporu plnohodnotného dotykového ovládání.

iPad: první video-recenze tabletu od Apple

První dubnovou zprávu věnujeme iPadu a skvělé video-recenzi, kterou připravil uznávaný PCMAG. Ikdyž je recenze v angličtině, myslím, že i pro začátečníky nebude problém porozumět. Ve videu najdete hezké detaily jak samotného tabletu, tak operačního systému, nebo třeba GT Racing.