TuneUp: soutěž o aplikaci za $30 končí už zítra

Vyhrajte skvělou aplikaci TuneUp, která vám udělá pořádek v iTunes. Soutěžit můžete o licenci za téměř $30, ale pozor – soutěž končí už zítra!

Před 6 dny jsme pro vás připravili recenzi skvělé aplikace TuneUp, která vám dokáže udělat 100% pořádek ve vašich skladbách v iTunes. To samozřejmě není vše. Pro všechny čtenáře, kteří retweetli článek o TuneUp, mají možnost vyhrát neomezenou verzi TuneUp v hodnotě $29.95. Pokud jste se nestihli zapojit do soutěže, tak máte opravdu poslední možnost, soutěž končí už zítra!

Ptáte se jaké byly podmínky soutěže o TuneUp? Je to jednoduché:

Velká soutěž o licenci TuneUp zdarma

Díky iPhoneTips.cz a TuneUpMedia máte unikátní možnost vyhrát jednu licenci skvělého TuneUp v hodnotě $29.95 zcela zdarma.

Pro výhru v soutěži stačí být  follower iPhoneTips.cz na Twitteru a vložit na svůj profil následující zprávu:

RT Vyhrajte s @iPhoneTipscz skvělou #TuneUpSoutez zde: http://tinyurl.com/yzs3y59

Šanci vyhrát má opravdu každý, takže ReTweetujte jak jen můžete. Soutěžní tweety můžete posílat do úterý 2.2.2010 do 23:59.

Držíme vám palce.

Sledujte iPhoneTips.cz na Twitteru!
Sledujte iPhoneTips.cz na Twitteru!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

MiniSquadron: skvělá letecká 2D střílečka

Následující článek

SuperApple #6: tipy a triky pro váš Mac

Související články

Apple iPad: nová televizní reklama vyzdvihuje iOS 4.2

Apple pravidelně servíruje televizní reklamy na jejich produkty, ve který se většinou zaměří na jednu vlastnost, na kterou chce potencionální zákazníky nalákat. Není tomu jinak ani v prosinci, včera odstartovala televizní kampaň na iPad s iOS 4.2. Jak si můžete všimnout na videu, řeč je především o AirPlay, AirPrint a Multitaskingu. Jak se vám reklama líbí?

iOS 4.3: nová verze iOS již příští týden a rekapitulace novinek

Steve Jobs kromě včerejšího představení iPadu 2 nezapomněl ani na jeho software, lépe řečeno aktualizaci softwaru. Tou je právě iOS 4.3 a přináší několik podstatných novinek, které se ještě částečně od první bety změnily. Update je samozřejmě pro většinu iOS zařízení (jejich vymezení se dozvíte až na konci), ale můžu rovnou říci, že poslední generace iPhonu, iPadu a iPodu touch mezi ně patří.

O2: Prodej iPhone 4 začne o půlnoci, víme za kolik!

Český operátor Telefónica O2 dnes mnohým z vás rozeslal zprávu, ve které informuje o startu prodeje iPhone 4 ve čtvrtek přesně o půlnoci na Václavském náměstí v Praze. O2 zároveň oficiálně odhalilo dotované ceny, které budou zejména pro věrné zákazníky se službou Mobil+ poměrně přijatelné.