Mad Skills Motocross: Videorecenze šílených krosek

Po delší době tu máme videorecenzi a tentokrát se podíváme na pořádnou závodní pecku Mad Skills Motocross od týmu Turborilla.

Po delší době tu máme videorecenzi (a to až v 1080p rozlišení) a tentokrát se podíváme na pořádnou závodní pecku Mad Skills Motocross od týmu Turborilla.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qU6dx2mXuOE[/youtube]

Mad Skills Motocross – 0,79 € – App Store link

Hodnocení: 4,5/5

85 comments
 1. Tato recenze stojí za ………… Ten dement nalitej tam byl proč?

 2. Nezlobte se na mě, ale tohle nemá úroveň… Raději bych se něco dozvěděl zejména o hře a informace od hosta nebyly prakticky k ničemu. Navíc to vypadá, že ani není pořádně promyšlené o čem se bude mluvit. A největší problém byl, že video nedoplňovalo obsahem mluvené slovo, ale bylo jen jako kulisa. Berte to jako kritiku pro případ, že byste se pouštěli do další videorecenze.

   1. Jo recenze to je mozna na hovno ale ja od ni nic necekam… na netu je plno recenzi a hodoceni vsech her tak vubec neuskodi kdyz se natoci nejaka 3 minutova recenze v tomhle stylu… me to pobavilo a vic sem od toho snad ani necekal 😀 Jinak nejlepsi recenze byla urcite na napodobeninu Angry Birds ty Trucky 😀

    Serte na lidi delejte tyhle recenze dal :-D:) At si najdou jiny recenze…

    1. Všem se nejde zavděčit, ale pobavit byl hlavní účel a informace o hře jsou ve videorecenzi také. Samozřejmě pro příště bude asi méně srandy a více vážného tónu spolu s více informacemi, proti tomu nic nemám, avšak nechci opravdu zkalamat oba tábory, což bude trochu teď oříšek, inu ožehavá situace 🙂 Nadhled by však neuškodil nikomu a je to důležitá věc!

 3. MĚ se to líbí:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Dvojrecenze: ochuťte lidem obědy a pak si zastřílejte ve vesmíru

Následující článek

WP7 pro iOS: téma ve stylu Windows Phone 7 pro iPhone

Související články