Tip na zajímavou 3in1 redukci.

Pokud někoho spořivějšího zajímají všemožné redukce k iPhonu popř. iPadu, objevil jsem něco, co by mohlo inspirovat i samotného Apple.

Redukce z Lightningu do HDMI, USB i RJ-45 (Ethernet) včetně přídavného dobíjení. Tzn. řeší „problém” jak rovnou přehrávat video z připojeného disku (odzkoušeny flashky i 3TB Lacie!) na připojené TV přes HDMI. Síťový kabel může najít využití, pokud např. administrujete starší modemy / routery, které nedisponují bezdrátovým přístupem. A samozřejmě klasické připojení sítě v místech, kde je k dispozici jen drátová konektivita. Nebo při poruše wifi modemu. U USB stojí za zmínku i obousměrný audiostreaming, který u neMIA výrobků není samozřejmostí.

Jednoduché, funkční.

Předchozí článek

iPhone 13 Pro se nevleze na nabíječku MagSafe Duo!

Následující článek

Některé aplikace zatím neumí využít 120 Hz displej iPhonu 13 Pro.

Související články

NotifyMe: pro mnohé ideální GTD řešení

Už delší dobu pátrám po GTD (Getting Things Done) řešení, které by mělo jednoduché a rychlé ovládání, přehledný interface, možnost přidávat úkoly jak z iPhone, tak z mého Macbooku a z PC s Windows, a aby všechny úkoly byly synchronizované. Věřte nevěřte, jediné možné řešení je NotifyMe, které vše zvládá na výbornou.

Soutěž: vyhrajte dockovací stanici SONY za téměř 4.000 Kč

Myslíte si, že byste doma využili dockovací stanici pro iPhone a iPod od SONY, která je vybavená 7" (17,6 cm) LCD displejem plně kompatibilním s knihovnou v iOS, AM/FM anténou, 1GB vnitřní pamětí, USB, slotem na paměťové karty a především solidním repro? Nyní máte unikátní možnost tento parádní gadget v hodnotě 3.800 Kč vyhrát!