Tip na zajímavou 3in1 redukci.

Pokud někoho spořivějšího zajímají všemožné redukce k iPhonu popř. iPadu, objevil jsem něco, co by mohlo inspirovat i samotného Apple.

Redukce z Lightningu do HDMI, USB i RJ-45 (Ethernet) včetně přídavného dobíjení. Tzn. řeší „problém” jak rovnou přehrávat video z připojeného disku (odzkoušeny flashky i 3TB Lacie!) na připojené TV přes HDMI. Síťový kabel může najít využití, pokud např. administrujete starší modemy / routery, které nedisponují bezdrátovým přístupem. A samozřejmě klasické připojení sítě v místech, kde je k dispozici jen drátová konektivita. Nebo při poruše wifi modemu. U USB stojí za zmínku i obousměrný audiostreaming, který u neMIA výrobků není samozřejmostí.

Jednoduché, funkční.

Předchozí článek

iPhone 13 Pro se nevleze na nabíječku MagSafe Duo!

Následující článek

Některé aplikace zatím neumí využít 120 Hz displej iPhonu 13 Pro.

Související články

TrueHDR: HDR fotografie na iPhone 3GS? Žádný problém!

Zatímco nový iPhone 4 dostal s příchodem iOS4.1 do vínku novou funkci pro fotografování zvanou HDR, díky které pořídíte hezčí a umělečtější fotky, majitelé iPhone 3GS respektive i iPodu Touch 4. generace, byli o tuto skvělou vychytávku ochuzeni. Není ale nač zoufat, protože díky aplikaci TrueHDR máte možnost pořizovat HDR fotky také.